Důkladná hygiena je pro vás samozřejmostí, věnujete jí hodně času, ale boj s potem ne a ne vyhrát? Tento problém trápí spoustu lidí. Nahrává mu i uspěchaný způsob života – je potřeba zvládat spoustu povinností, které se snažíme skloubit s fyzickými aktivitami, jako je například běh nebo cvičení, abychom tělu dopřáli potřebné vybití. Prostě jsme stále v pohybu, ale nechceme, aby to bylo cítit. Vyzkoušejte antiperspirační krém Rexona Maximum Protection a nedejte potu šanci.

Rexona Maximum Protection je dvakrát účinnější než jiné antiperspiranty. Jeho speciální složení vás ochrání proti pocení a nepříjemnému zápachu a dodá vám pocit sebejistoty po dobu 48 hodin. Krémová textura poskytuje nejen pohodlnou aplikaci, ale také absorbuje přebytečný pot a zanechává tak podpaží suché a hebké. Tento antiperspirant dělá výjimečným také inovativní technologie TRIsolidTM, která poskytuje vědecky ověřenou ochranu proti pocení. Jeho složená navíc obsahuje i složku pro hydrataci pokožky. Pro dosažení maximálního účinku aplikujte antiperspirační krém večer. V noci, kdy tělo odpočívá, jsou potní kanálky nejméně aktivní a složka TRIsolidTM  může lépe proniknout do pokožky. Zajistí tak silnou ochranu během následujícího dne, i když se vysprchujete.

Rexona

Nadměrné pocení doprovázené nepříjemným zápachem se netýká jen žen, ale řeší ho i spousta mužů. Pořiďte svému milému pánskou variantu antiperspiračního krému Rexona Maximum Protection a dopřejte mu čistou pánskou vůni, která ho bude provázet po celý den.

Dámskou i pánskou variantu antiperspiračního krému Rexona Maximum Protection zakoupíte za doporučenou cenu 159,90 Kč.

Reklama