Běžný den každé ženy je plný pohybu a rozličných aktivit. Přebíhat mezi prací a domovem, starat se o děti, pečovat o domácnost a do toho si najít chvilku na nějaké to cvičení není žádná legrace. Vytížená žena vyvine stejně energie jako lecjaký sportovec. Jak to všechno zvládnout bez nepříjemného zápachu, který tělo v náročných situacích produkuje? Vyzbrojte se účinným bojovníkem - antiperspirantem Rexona Active Shield Fresh, který díky své speciální formuli efektivně bojuje proti bakteriím, a vy tak budete mít o starost méně.

Dámský antiperspirant Rexona Active Shield Fresh vás dokonale ochrání proti nepříjemnému zápachu. Málo kdo ví, že pot samotný cítit není. Příčinou problému jsou bakterie, jež se v podpaží přirozeně vyskytují. Díky svému unikátnímu složení eliminuje novinka od Rexony množství bakterií až o 90 %, a tím ničí i nepříjemný odér, které způsobují.

Rexona

Dámský antiperspirant Rexona Active Shield Fresh má charakteristickou svěží a lehkou vůni, kterou si zamilujete hned na první přičichnutí. Dominují jí jiskřivé tóny citrusových plodů, zeleného listí a bobulového ovoce doplněné o elegantní základ s příměsí jantaru, pižma a santalového dřeva. Další výhodou tohoto výrobku je patentovaná technologie Motionsense, díky které přítomné mikrokapsle obsahující vůni při pohybu praskají a uvolňují parfemaci postupně podle vaší fyzické aktivity. Platí zde přímá úměra, čím více se pohybujete, tím intenzivněji se vůně uvolňuje. Pocit svěžesti tak vydrží až 48 hodin. Vyzkoušejte dámský Rexona antiperspirant Active Shield Fresh ve spreji, tuhý nebo kuličkový, užívejte si život v pohybu a nestarejte se o nechtěný zápach.

Všechny varianty dámského antiperspirantu Rexona Active Shield Fresh (sprej, tuhý antiperspirant a kuličkový antiperspirant) zakoupíte za doporučenou cenu 77,90 Kč.