Nový prací prostředek Rex Pro-White

Obdivujete čisté povlečení a zářivě bílé ubrusy špičkových hotelů a restaurací? Teď můžete oslnivou bělost získat i u vás doma. Dopřejte svému šatníku nebo povlečení profesionální péči s novým pracím prostředkem Rex Pro-White, který zabezpečí dokonalou bělost oblečení a ušetří peníze ve vaší rodinné pokladničce.

Zářivě bílá, jako od profesionálů

Prací prostředek Rex je nyní dostupný s novou vylepšenou recepturou Pro-White, díky které bude vaše oblečení beze skvrn a zářivě bílé, jako by ho vyprali skuteční profesionálové. Kvůli dokonale čistým košilím už nemusíte navštěvovat čistírny oděvů, stačí se obrátit na vašeho osobního profesionála na praní v pohodlí domova. Co víc, Rex šetří váš rodinný rozpočet a také místo v koupelně. Prací prášky Rex totiž následují trend kompaktace a mění proto doporučené dávkování ze 100g na 75g, a to se zárukou ještě lepšího výsledku praní. Rex Pro-White je tedy nejen koncentrovanější a účinnější, ale hlavně praktický při přenášení, uskladňování a dávkování.  

rex

Vůně z celého světa v novém designu

Oblíbené prací prášky a gely značky Rex přichází na pulty i s novým designem a okouzlujícími vůněmi z celého světa. Odhalte třeba vůni Jižní Ameriky díky Rexu Amazonia Freshness, anebo se ponořte do vůně Středozemí s Rexem Mediterranean Freshness. Milovníci Dálného východu omámí vůně japonské zahrady v podobě Rex Japanese Garden. Aroma zeleného čaje a jasmínu s esenciálními oleji je zase typická pro Rex Green Tea and Jasmine.

Zářivé barvy a profesionální čistota budou dostupné i pro vaše barevné oblečení. Účinnou novou recepturu pro oživení barev obsahuje také řada pracích prostředků Rex Pro-Color.

Nový Rex Pro-White a Rex Pro-Color přicházejí na trh již v srpnu tohoto roku. Doporučené maloobchodní ceny jsou: 20 praní za 119 Kč, 60 praní za 319 Kč.

rexrex1

 

 

Reklama