Dosáhnout toho, aby prádlo všech členů rodiny bylo vždy zářivě bílé, je téměř životní výzvou. Blátivé skvrny na sportovním oblečení, mastnota na límečkách, skvrny od potravin na tričku do školy či kečup na ubrusu mohou být velmi frustrující záležitostí. Nyní je pomoc na dosah ruky. Značka pracích prostředků Rex společnosti Henkel ČR představuje nový Rex Power Gel. Ten je díky novému složení hustější než dříve, zároveň se velmi snadno rozpouští a je účinný již při teplotě 30°C, tzn. od prvního okamžiku pracího cyklu. To s sebou přináší řadu výhod – možnost praní při nízkých teplotách, které je šetrné k vašemu oblečení, šetření energie a v neposlední řadě také vhodnost pro ruční praní.

REX

Nový Rex Power Gel nejenže je velmi účinný ihned od začátku pracího cyklu a přináší tak zářivou bělost, ale pro extra silný účinek jej také můžete předem aplikovat přímo na obzvlášť odolné skvrny. Díky nové hustější gelové konzistenci nový Rex Power Gel nejprve lépe ulpí přímo na nejodolnějších skvrnách, následně se ve vodě okamžitě rozpouští a účinně tak odstraní stopy z drobných nehod z celého týdne. Prádlo tak zůstává beze skvrn a zářivě bílé.

„Nový Rex Power Gel sleduje vzrůstající trend v používání tekutých pracích prostředků, které v dnešní době používá již více než 50 % Západoevropanů,“ komentuje Jana Očadlíková, manažerka marketing divize Pracích a čisticích prostředků Henkel ČR.

Nový Rex Power Gel je k dispozici ve třech variantách: Japanese Garden Color s exkluzivní květinovou vůní vzdálených japonských zahrad, Amazonia Freshness se svěžestí amazonského pralesa a Green Tea & Jasmine s esenciálními oleji a dlouhotrvající jemnou vůní zeleného čaje a něžných a přitom svůdných jasmínových květů.

Nový Rex Power Gel navíc díky složení 3xAction přináší účinné trojí řešení pro dokonale čisté prádlo beze skvrn za cenu, kterou si může dovolit skutečné každá rodina. Za prvé odstraňuje odolné skvrny, a to i pří nízkých teplotách, zadruhé uchovává jak zářivou bělost, tak i jasné barvy a zatřetí působí kolem moderních vláken jako ochranný štít, takže nové nečistoty k látce tolik nepřilnou a tudíž jdou snáze odstranit.

Nový Rex Power Gel se na pultech obchodů objeví v průběhu dubna 2013.  K dispozici bude varianta 20dávková za 129 Kč, 40dávková za 239 Kč a 60dávková za 289 Kč.

Náš TIP!

Využijte v červnu testovací AKCE a pořiďte si Nový Rex Power Gel za skvělou cenu 66 Kč !

Reklama