Udržet oblečení celé rodiny čisté a svěží je občas výzvou pro každého. Někdy se zdá, že každé další rodinné dobrodružství s sebou přináší nový koš špinavého prádla.

Od zablácených kalhot až po stopy jídla na rukávech, od propiskou ušpiněného povlečení až po červené víno na košili. Poradit si s takovou horou prádla je často nelehký úkol. Naštěstí právě přichází pomoc v podobě nového Rexu od firmy Henkel. Nová řada pracích prášků a gelů Rex Max Effect je dostatečnou výzbrojí pro to, abyste hory špinavého prádla hravě zvládli. Jedno balení se šedesáti pracími dávkami vypere až 1440 kusů prádla[1], takže se můžete brzy vrátit ke své rodině a naplno si užívat společné chvíle.

Díky receptuře s novou kombinací enzymů nabízí nový Rex Max Effect maximální účinnost praní pro různé druhy prádla, od bílého až po ty nejbarevnější kousky. „Balení o šedesáti pracích dávkách vypere až 1440 kusů oblečení. Nový Rex vypere hodně, ale stojí málo. Zvládne dodat horám vašeho prádla čistotu a nádhernou svěžest, aniž by ohrozil váš rodinný rozpočet,“ říká Jana Očadlíková, marketingová manažerka divize Pracích a čisticích prostředků Henkel ČR.

RexRex přichází na pomoc všem aktivním rodinám. Jeho silné složení s enzymy si poradí s odolnými skvrnami od dětského jídla, čokoládové zmrzliny, krve, nebo s mastnými stopami na kuchyňské zástěře. Aktivní enzym celuláza zároveň pomáhá zachovat tvary textilních vláken a podporuje bělost, díky čemuž bude vaše prádlo jen zářit. Nový Rex Max Effect je dostupný ve formě pracího prášku i gelu, to na bílé i barevné prádlo. Nádhernou svěžest vašemu prádlu dodají varianty s vůní Amazonia Freshness, Mediterranean Freshness, Japanese Garden nebo Green Tea & Jasmine. Nový Rex Max Effect je k dispozici v maloobchodním prodeji od srpna 2015. Ideální kombinací je prášek Rex Amazonia Freshness na bílé a Rex Japanese Garden Color gel na barevné prádlo. Koupíte je za doporučenou maloobchodní cenu 119 Kč (20 PD) a 319 Kč (60 PD).

 


[1] Potvrzeno interním testem společnosti Henkel na základě naplnění pračky o velikosti 3,5 kg 24 kusy prádla při jednom praní.

Reklama