dove

Právě nyní můžete být svědky největší revoluce na trhu kosmetického průmyslu této sezóny. Dove představuje převratnou novinku - sprchový gel Dove VisibleCare s technologií NutriumMoisture™, který přináší nové standardy pro zdraví a krásu Vaší pokožky. Stejně tak jako Dove krémová tableta znamenala průlom na trhu s mýdly, tak i nový sprchový gel Dove VisibleCare změní to, co jste očekávali od sprchových gelů.

doveSprchový gel obohacený touto převratnou technologií pokožku během sprchování nejen jemně čistí, ale zároveň jí dodává hydratační látky naprosto shodné s těmi, které se v ní přirozeně vyskytují. Pokožka je tak při sprchování chráněna před poškozením a zároveň je jí dodána ztracená vlhkost. Krásnější a zdravější je na první pohled již za méně než 7 dní!*

To, co nové gely Dove činí tak unikátními, je jejich obsah směsi lipidů a glycerinu. Tyto složky jsou přirozenou součástí naší kůže, při používání běžných sprchových gelů však o ně přichází. Nové sprchové gely s technologií NutriumMoisture™ ale pokožce přirozeným způsobem již ztracené lipidy dodávají a zároveň zabraňují jejich další ztrátě.

Dove VisibleCare s technologií NutriumMoisture™ je speciálně navržen tak, aby odpovídal potřebám každé pokožky. Tři varianty sprchového gelu splní očekávání všech žen, v závislosti na jejich typu pleti:

dove

  • „Renewing“: pro normální pokožku - vyživuje a doplňuje ztracenou vlhkost
  • „Brightening“: omladí a rozzáří unavenou pokožku bez lesku
  • „Softening“: pro suchou pokožku - zjemňuje a redukuje suchá místa

Podle poslední studie čtyři z pěti žen začaly pozorovat viditelné zlepšení pokožky během pouhých sedmi dnů každodenního používání. Nevěříte? Vyzkoušejte Dove VisibleCare krémový sprchový gel s NutriumMoisture™ samy a přesvědčte se o jeho unikátních vlastnostech.

dove

* Podle 68 % z celkového počtu 317 žen, které se zúčastnily výzkumu v průběhu listopadu a prosince 2008 ve Velké Británii.

Reklama