THERACLION (ISIN: FR0010120402; Mnemo: ALTHE), inovativní společnost vyvíjející robotický systém pro neinvazivní léčbu echoterapií a poskytující pacientům konzistentní péči založenou na přesných datech a dosažených výsledcích, uvádí na český trh ve spolupráci s prestižním Centrem dermatologické angiologie (CDA) novou technologii pro léčbu křečových žil kompletně z vnějšku těla.

6317134a2e805obrazek.png

Francouzská společnost Theraclion přináší do České republiky novou revoluční léčbu křečových žil odlišnou od všech dosavadních postupů v této oblasti. Jedná se o první robotické neinvazivní ošetření křečových žil echoterapií pomocí systému SONOVEIN®, který funguje na principu využití vysoce intenzivního terapeutického ultrazvuku. Díky němu lze křečové žíly léčit zcela bez porušení integrity těla, a to na základě přesného ultrazvukového zobrazení s vysokým rozlišením a pokročilého zpracování dat. Lékařům tak poskytuje možnost provést naprosto přesný zákrok a pacientům nabízí léčbu bez řezů a jizev a umožňuje jejich návrat k běžným denním činnostem ihned po ošetření.

6317135fc30d8obrazek.png

Systém SONOVEIN®, robotická platforma pro léčbu křečových žil, byl poprvé představen v roce 2019 a dnes je k dispozici v osmi odborných centrech po celém světě: ve Francii, Španělsku (dvě centra), Velké Británii, Itálii, Rakousku, Hongkongu a České republice. Primář a zakladatel Centra dermatologické angiologie, MUDr. Jaroslav Strejček, CSc., je první partnerem v České republice, který tuto unikátní léčbu nabízí na své klinice v Říčanech, přičemž vstupní konzultace a diagnostika jsou možné také v Praze 5.

6317136f3d961obrazek.png


„Společnost Theraclion vyvíjí a testuje tuto technologii již několik let, čímž získala čelní postavení na poli inovací v klinickém výzkumu a vytvořila základy pro definitivní odklon od chirurgického zákroku pro vybrané oblasti, jako je například léčba křečových žil,” říká Anja Kleber, viceprezidentka společnosti Theraclion. „Velmi náš těší, že můžeme zpřístupnit naši technologii lékařské komunitě v České republice a pomoci tak pacientům zlepšit kvalitu jejich života prostřednictvím neinvazivní léčby.”

63171388da34cobrazek.png

Systém SONOVEIN®

Echoterapie pomocí systému SONOVEIN® je inovativní technologie založená na principu využití terapeutického ultrazvuku s vysokou intenzitou. Na rozdíl od konvenční chirurgie, laserové nebo radiofrekvenční ablace je ultrazvuková terapie zcela neinvazivní zákrok, který nezanechává žádné jizvy.

Reklama