Revoluční novinka Sanytol dezinfekční osvěžovač spojuje dezinfekci a osvěžovač vzduchu v jednom. Zápach nepřekrývá, ale odstraňuje její příčinu tím, že ničí 99 % bakterií, virů a plísní, tak ničí původce zápachu a navíc osvěží prostor příjemnou vůní. Můžeme si vybrat ze třech druhů, svěží horskou vůni, příjemný mentol nebo vůni rozkvetlé květinové zahrady.

zápach

Ideální je například pro použití na toaletě, kde se setkáváme s různými pachy a navíc potřebujeme udržovat přirozenou hygienickou čistotu, nebo v kuchyni či v koupelně. Vhodný je i pro použití na málo větraných místech jako je sklep, spíž nebo přístěnek. Vydezinfikuje a osvěží i vzduchu v autě nebo ve skříních. Sprej je suchý, nehrozí tedy riziko žádných skvrn. Proto se používá nejen na aplikaci do vzduchu, ale také pro dezinfekci a osvěžení různých povrchů, jako jsou například závěsy, čalouněný nábytek, koberce, matrace, polštáře či autosedačky.  

Sanytol  

Sanytol jako první nyní představuje na našem trhu revoluční řadu dezinfekčních osvěžovačů vzduchu a povrchů. Spojuje perfektní přirozenou hygienu a příjemnou svěžest. 

www.sanytol.cz

Doporučená MO cena 85,- Kč

Reklama