županPROWELL® otočil další stranu módní bible a nesmazatelným písmem do ní napsal kapitolu o županu jako nezbytné součásti naší garderoby. Nové župany PROWELL® otevřely dveře do světa vysoké a současně funkční módy. Unikátní tkanina dokáže odvést vlhkost z těla a i mokrý župan se tak stane hřejivým dotekem luxusu. Je spojením chytrých technologií, osobního luxusu a krásy. Snoubí v sobě unikátní českou inovativnost, pohodlí a krásu, které předává každému, kdo se nechává županem PROWELL® hýčkat a hřát. Dopřejte si hřejivý dotek luxusu každý den.

Doposud byl župan opomíjenou součástí naší garderóby, s tím je konec. Značka PROWELL® jej povznáší do módních výšin a tak jako malé černé získaly neotřesitelnou pozici na módních přehlídkách i v našem šatníku, župan PROWELL® si ji zaslouží též. Župany PROWELL® vynikají 6 jedinečnými vlastnostmi této unikátní tkaniny. Vynikající savost zajistí okamžitý odvod vlhkosti z těla na povrch županu. Vás tak obejme příjemný hřejivý pocit. S župany PROWELL® si navíc pohodlí nemusíte odpírat ani na cestách. Jejich nízká objemnost zajistí více místa ve vašem kufru a tvarová stálost pomůže uchovat dokonalou krásu. Tkanina PROWELL® je navíc velmi tenká a pokožky se tak bude dotýkat s lehkostí motýlích křídel. Schopnost rychlého schnutí nadchne každého, kdo chce župan nosit znovu a znovu, tak často, jak je to jen možné.

Župany PROWELL® jsou výsledkem nových technologických možností výroby, profesionality a nápaditosti. Kde jsou ale kořeny prvotní myšlenky? Majitel společnosti TEXSR s.r.o., Jaroslav Šrajer říká: „Ačkoli jsem vystudoval elektro, osud mě vrátil nazpět k textilu. Moji rodiče byli totiž skrz naskrz textiláky. Něco vyrábět, ale co? Župan, ale takový, který lidé ocení. Nejen hezký, ale i funkční. Takový, který si lidé budou spojovat s kvalitou české práce a jedinečnými schopnostmi. Župan ideální pro wellness, který překročí nudu spojenou s koupelnou. I proto název PROWELL®. Oslovil jsem Technickou univerzitu v Liberci, která vyvinula unikátní vlákno, které je dnes alfou a omegou našich županů. Díky tomuto vláknu dokáže i mokrý župan ihned zahřát a přinést ten pravý požitek po každé koupeli.“

FOTOGALERIE:

Otevřené hlavy, česká inteligence a nápaditost pak přinesla své ovoce v podobě tkaniny PROWELL®. Právě spojení se studenty Technické univerzity v Liberci umožnilo vývoj unikátního vlákna. Děkanka Fakulty textilní Ing. Jana Drašarová, Ph.D. o spolupráci i jejích výsledcích říká: „Společnost TEXSR s.r.o., která nás oslovila, naštěstí velmi dobře chápe, že pokud dnes chtějí firmy obstát v tvrdé konkurenci, musí se orientovat na produkci s vyšší přidanou hodnotou a investovat do výzkumu a vývoje. Vývoj, od první schůzky až po představení konkrétního výrobku veřejnosti, probíhal dva roky. Během této doby bylo do řešení zapojeno několik aktivních studentů, kteří podle svého odborného zaměření řešili stránku materiálovou i vývoj zkušebních metod. Výsledkem této spolupráce se stala unikátní tkanina PROWELL®. Na první pohled působí jako obyčejné froté. Tkanina však kombinuje vlastnosti měkké bavlněné froté tkaniny s komfortní polyesterovou vrstvou, která zůstává suchá. Proto župan vyrobený z této tkaniny hřeje.“

Potěšit županem PROWELL® můžete nejen sebe ale i vaše blízké. Župan PROWELL® se Swarovski elements bude rozmazlovat třeba maminku v porodnici. Sportovní župan z kolekce Yacht v inkoustové modři dá odpočinout zničenému tělu sportovce. Model z kolekce PROWELL® Safari v klidné barvě šampaňského s motivy afrických šelem se stane důvodem k lenivému víkendu, který nabije energií do dalších dní.  Župany PROWELL® jsou k dostání v několik různých designech, 9 barevných variacích a velikostech S,M,L,XL až XXL. Elegantní, ale i sportovní, ležérní i romantické, vyvinuté pro ženy, stvořené pro muže, i pro děti. Takové jsou nové župany PROWELL®. Nechte se rozmazlovat a oblékněte se do inovace, pohodlí a krásy.

FOTOGALERIE:

Župany PROWELL®je možné objednat na e-shopu na www.texsr.cz .

Na těchto stránkách jsou k dispozici také další informace o kompletním sortimentu společnosti TEXSR s.r.o., výrobce županů PROWELL®.

župan

Reklama