gu1.jpg

Obsažené ovoce a zelenina jsou ručně sbírány až ve fázi úplné zralosti a díky procesu sušení mrazem, zůstávají zachovány vitaminy, minerály, vláknina i všechny důležité živiny. Výsledkem je lahodné smoothie bez chemie a přidaného cukru, ochucené jen špetkou koření. Jednoduchá příprava kdykoliv a kdekoliv si vás zkrátka získá. Udělejte pro sebe a své zdraví něco dobrého, vyzkoušejte gusty.

Energy Smoothie - Exotika každý den
616eb0ff65e9fobrazek.pngDokonalá kombinace mrazem sušených plodů s vysokým obsahem vitaminu C a antioxidantů vás rozzáří a nabudí. Kdo by odolal hře chutí pomeranče, meruňky, manga a banánu se špetkou mocné kurkumy. Rozjasněte svůj den s instantním smoothie. Už jen jeho sytě žlutá barva hřející jako slunce vás nabije energií.
Balení obsahuje 10 sáčků po 20 g.
Energy Smoothie je k dostání za 499 Kč.

Hydratation Smoothie – Hydratace od těla až po duši
616eb12943169obrazek.pngModrá je barva klidu, jasné oblohy či nekonečného moře, kterou si teď můžete užít kdykoliv jen budete chtít. Čistě přírodní instantní smoothie, ve kterém se do sebe jako řeky vlévají chutě ananasu, meruňky, jablka, manga a spiruliny, dokonale hydratuje vaše tělo i duši. Čím to? Zaplaví vás totiž vitaminy, omega-3, antioxidanty a minerály a imunita vám poděkuje.
Balení obsahuje 10 sáčků po 20 g.
Hydratation Smoothie je k dostání za 499 Kč.
Více na www.gusty.cz

Balance Smoothie – Posílí vaši imunitu
616eb139df96cobrazek.pngČerveno-fialová barva tohoto lahodného smoothie představuje spojení pohonné síly a mystiky. Dokonalá kombinace borůvek, banánů, datlí, jablek, malin a skořice je také taková. Podporuje zdravé fungování těla, chrání proti zánětům a stárnutí, má antistresové účinky, napomáhá spalování cukrů, zaplaví vás energií a ochrání před nachlazením. Tím ale výčet benefitů nekončí, odhalte, jaké přinese právě vám.
Balení obsahuje 10 sáčků po 20 g.
Balance Smoothie je k dostání za 499 Kč.
Více na www.gusty.cz

Passion Smoothie – Přírodní afrodiziaka
616eb14c88139obrazek.pngOptimismus a něhu symbolizuje růžovo-oranžová barva smoothie plného banánů, jahod a meruněk. Toto ovoce s afrodiziakálními účinky ve vás rozdmýchá skrytou vášeň a jednoduše se zamilujete do jeho jemné krémové chuti. Vyplavené endorfiny se rozlijí po vašem těle, podpoří zdravý stav vlasů, nehtů a pokožky a pomůže zlepšit i zdraví srdce. Prostě láska zabalená v sáčku.
Balení obsahuje 10 sáčků po 20 g.
Passion Smoothie je k dostání za 499 Kč.
Více na www.gusty.cz

Self-care Smoothie – Podpora imunity
616eb15a971eaobrazek.pngZahrňte každou buňku svého těla péčí z přírody. Instantní smoothie plné jablek, borůvek, banánů, řepy a s nádechem zázvoru poskytuje tělu maximum minerálů, vitaminů a vlákniny. Pomáhá zvyšovat obranyschopnost, podpoří rekonvalescenci a příznivě působí i na zažívání a trávení. Přidaný zázvor navíc chrání před infekcemi, pomůže s imunitou a stabilizací hladiny cukru v krvi.
Balení obsahuje 10 sáčků po 20 g.
Self-care Smoothie je k dostání za 499 Kč.
Více na www.gusty.cz

Brainpower Smoothie – Vzpruha pro vaši mysl
616eb16b9ae23obrazek.pngTeorie zdraví říká, že jelikož tomuto smoothie dává barvu božská matcha, která ve vztahu s mrazem sušeným mangem, ananasem, jablkem a pomerančem dá do pohybu vaše mozkové buňky, tak určitě stojí za zařazení do soustavy stravování. Povzbuďte svou mysl a budete hýřit nápady, za které by se nemusel stydět ani Einstein.
Balení obsahuje 10 sáčků po 20 g.
Brainpower Smoothie je k dostání za 499 Kč.
Více na www.gusty.cz
616eb077789c6obrazek.png

Reklama