Prezervativy jsou stále nejúčinnější ochranou proti zákeřným pohlavním chorobám, a tak se jejich vývoji nadále daří. Doktor Pomozov z Moskvy vydělal balík na prodeji obrázkových kondomů na míru, nedávno byl představený v J.A.R rychlokondom, který prý ti nejpomalejší navléknou za tři vteřiny, ale největší bombu asi brzy uvedou na trh u našich sousedů.

 

V Německu jsou v mnoha ohledech dál, a proto nepřekvapí, že mají Institut kondomového poradenství. Jan Vinzenz Krause vede v rámci institutu tým vývojářů, kteří přišli s revolučním řešením. Snaží se vyrobit takový kondom, který padne každému muži jako ulitý. Jejich snaha došla tak daleko, že vynalezli něco jako plechovku, do které muž strčí penis, zmáčkne tlačítko a jeho chlouba bude v tu ránu pokryta gumou.

 

Princip spočívá v tom, že přístroj nanese pomocí trysek na povrch penisu latex, tudíž s ní jen pootočí a kolem obvodu přirození vznikne do pěti sekund přilnavá vrstva, která by navíc na rozdíl od dnes dostupných variant neměla klouzat. „Bude to něco jako myčka aut“, tvrdí pobaveně Krause. Počítá s tím, že tenhle zázrak techniky by měl být k dostání během letošního roku, a to v nejrůznějších barvách a průměrech.

Reklama