Čas sice nezastavíme, ale uchovat si nádherné a zdravě vypadající vlasy můžeme. Abyste na svoji krásu nemuseli jen vzpomínat, začněte jednat a dopřejte svým vlasům řešení v podobě nové řady profesionálních vlasových přípravků řady BC REPAIR RESCUE od Schwarzkopf Professional. Jde o revoluční péči o vlasy s vůbec první biomimetickou technologií pro regeneraci vlasů s názvem „Biomimetic Repair“.

bio

Biomimetika je vědní obor, který přináší unikátní vědecké výzkumy v různých oblastech. Tajemství spočívá v její jednoduchosti; biomimetika nejprve rozpozná problém, poté sleduje, jak se s ním vypořádá příroda, a její řešení napodobuje.

Myslíte, že jste se s touto technologií ještě nikdy nesetkali? Pravděpodobně ano, jen o tom nevíte. Například výrobci nepromokavého sportovního oblečení potřebovali najít materiál, který by odpuzoval vodu. Řešení našli díky biomimetice. Inspirovala je příroda, konkrétně lotosový list. Ten zůstává suchý díky hustému pokrytí voskovými krystalky, jež odpuzují vodu. Biomimetika okopírovala řešení přírody napodobováním těchto voskových krystalků, a tak vznikly nepromokavé lyžařské bundy.

Nyní dostala biomimetika slovo také v případě péče o vlasy. A nejedná se přitom pouze o novou recepturu. Tato technologie doslova posouvá hranice péče o vlasy na vyšší úroveň! V případě řady BC REPAIR RESCUE biomimetika zkoumá, jak příroda vytváří povrch vlasů, a její chování opět v podstatě napodobuje. Tato revoluční technologie vlasy nejen regeneruje, ale navrací jim navíc perfektní a zdravě vypadající povrch.
Vedle technologie Biomimetic Repair, která obnovuje povrch vlasů, pracují produkty řady BC REPAIR RESCUE ještě s techologií Amino Cell Rebuild. Ta působí uvnitř vlasu a jejím cílem je obnovení strukturálních mezer. Nejde tedy pouze o jejich zaplnění, jako je tomu u běžných technologií. Výsledkem jsou vlasy v dokonalé kondici, plné zářivého lesku a perfektní krásy.

Portfolio produktů nové řady BC REPAIR RESCUE:
sprayBC REPAIR RESCUE INTENZIVNÍ KONDICIONÉR VE SPREJI, 200 ml - Jde o nový top přípravek - revoluční dvoufázový kondicionér s konzistencí, která připomíná lávovou lampu a která se po několika zatřepáních snadno promíchá. Výsledkem jsou zregenerované vlasy, uhlazené a uzamčené na povrchu, aniž by byly zatíženy. Pro perfektní, zdravě vypadající povrch vlasů.
 DMOC 349 Kč

BC REPAIR RESCUE INTENZIVNÍ REGENERAČNÍ KÚRA, 200 ml - Nová odlehčená kúra ve spreji, která se neoplachuje. Zůstává ve vlasech pro dlouhotrvající regeneraci a posílení vlasů.
 DMOC 419 Kč

BC REPAIR RESCUE REGENERAČNÍ ŠAMPON, 250 ml - Odlehčená receptura šetrně čistí a intenzivně regeneruje poškozené vlasy; ideální způsob, jak zahájit efektivní pečující režim.
 DMOC 299 Kč

bioBC REPAIR RESCUE KRÉMOVÝ ŠAMPON, 200 ml - Čistí a intenzivně regeneruje poškozené vlasy do hloubky; perfektní pomocník pro začátek efektivního pečujícího režimu.
 DMOC 349 Kč

BC REPAIR RESCUE REGENERAČNÍ KONDICIONÉR, 200 ml - Nová intenzivní emulze s odlehčenou recepturou uhlazuje vlasy a okamžitě uzamyká vnější povrch vlasů; ideální, rychlá a snadná každodenní regenerace.
 DMOC 325 Kč

BC REPAIR RESCUE REGENERAČNÍ KÚRA, 200 ml - Nová, bohatá, krémová a intenzivní: jednou týdně dopřejte Vašim vlasům regeneraci a posílení pro vlasy hebké a snadno upravitelné.
 DMOC 419 Kč

BC REPAIR RESCUE EXPRESNÍ KÚRA, 10 x 15 ml - Rychlé a vysoce účinné pečující řešení, vhodné pro všechny typy hrubých, nepoddajných a odolných vlasů.
 DMOC 474 Kč

 BC REPAIR RESCUE FLUID NA KONEČKY VLASŮ, 75 ml - Fluid pro konečnou úpravu účesu, který uhlazuje povrch vlasů a poskytuje mimořádnou péči roztřepeným konečkům vlasů.
 DMOC 467 Kč

bioBC REPAIR RESCUE INTENZIVNÍ REGENERAČNÍ KÚRA - Rychlá
a profesionální péče, kterou si můžete dopřát pouze v kadeřnickém salonu. Zanechává vlasy hebké, posílené, pružné a snadno upravitelné.

Nová řada BC REPAIR RESCUE zahrnuje přípravky určené jak pro použití doma, tak i v kadeřnickém salonu, a umožní dopřát vašim vlasům perfektní péči, navrátit je zpět do optimální kondice a obnovit jejich krásu. Používáním těchto produktů zajistíte 100% zdravý povrch každému vlasu.

Reklama