64770b7808a57obrazek.png

Každá z nás touží po krásné a zdravé pleti. Avšak různé faktory, jako je stres, znečištění, špatné stravovací návyky a stárnutí, mohou způsobit různé kožní problémy. Společnost Oriflame přináší novou kosmetickou řadu s názvem NovAge+.

Tato řada je založena na inovativní bio aktivační technologii, která perfektně spolupracuje s přirozenými biologickými funkcemi pokožky, aby pomohla obnovit a posílit pleť. NovAge+ nabízí širokou škálu produktů, které jsou zaměřeny na různé problémy pleti, ať už se jedná o stárnutí, pigmentové skvrny, suchost nebo ztrátu elasticity. Produkty se navíc dají libovolně kombinovat mezi sebou a vy si tak vyberete pro vaši skincare rutinu to nejlepší přesně na míru potřeb vaší pleti.

NovAge+ využívá kosmeceutických účinků. Co to znamená? Termín kosmeceutika zahrnuje kosmetické přípravky s farmaceutickými vlastnostmi. Jejich účinky jsou mnohem větší, neboť pronikají i do hlubších vrstev pokožky a na problémy působí zevnitř. Bio aktivační technologie v produktech této řady pracují v dokonalé synchronizaci s přirozenými biologickými funkcemi pleti. Kombinování produktů dle potřeby stavu pleti navzájem posiluje své účinky. Vyvinuty byly tak, aby si jich mohla užívat i citlivá pleť.

Péče o pleť vás bude bavit
I když péče o pleť znamená pro každého něco jiného, rozhodně bychom ji neměli podceňovat. S pomocí této novinky vás péče o pleť bude opravdu bavit. A jak si mezi čtrnácti novými produkty vybrat? „Produkty péče o pleť vybíráme podle našeho typu pleti tak, aby řešily náš stav pleti. Lze je libovolně kombinovat a v případě změny potřeby vyměnit například texturu krému či sérum zaměřené na jiné potřeby,“ říká dermatoložka MUDr. Jana Housková. Zkrátka, ať vaše pleť potřebuje ve středu obličeje zmatnit a v oblasti očí třeba projasnit, není problém si vybrat produkty, které se postarají o vámi požadovaný efekt. Krémy si můžete navolit i s ochranným SPF faktorem nebo bez.

64770bd9149f0blobid0.png

Pravidelné pleťové rituály přináší výrazný efekt
S výběrem toho pravého rituálu pro vaši pleť pak pomůže zcela nový nástroj pro digitální diagnostiku pleti, který je k dispozici na webových stránkách Oriflame.

Online diagnostika pleti: 
64770c14e980dobrazek.png

Ideální je si svůj rituál nakombinovat individuálně přesně dle potřeb vaší pleti. Lze si ale i vybrat z již předpřipravených 4 rituálů. Wrinkle Smooth pro viditelné vyhlazení pleti, Lift+Firm pro vypnutí pleti a obnovu kontur obličeje, Bright Intense pro redukci hyperpigmentace a známek stárnutí a Blemish+Age Defy zaměřený na aknózní pleť. Každý z rituálů zahrnuje přípravek na čištění pleti, sérum, oční krém, denní a noční krém. „Každá rutina se skládá z pěti kroků a představuje mnohem intenzivnější a účinnější řešení než samotné použití krému. Tímto postupem dosáhnete výrazně viditelnějšího efektu na vaší pleti,“ uvádí Lucia „Lussi“ Šenková, Product Specialist a Senior Trainer Oriflame. Při péči o pleť s NovAge+ postupujte krok za krokem, neboť aktivní látky obsažené v jednotlivých produktech zpravidla posilují vzájemně své účinky. Samozřejmostí by mělo být provádění takového pečujícího rituálu na každodenní bázi, vždy ráno a večer, protože pouze tak dosáhnete těch nejlepších výsledků. Novinky z NovAge+ si pochvaluje také Veronika Kašáková, ambasadorka Oriflame, modelka a zakladatelka Nadačního fondu Veroniky Kašákové. „Produkty z nové řady NovAge+ testuji téměř dva měsíce. Za tu dobu jsem naprosto přesvědčena, že tato řada je jedničkou na trhu. Oceňuji možnost výběru jakýchkoliv produktů dle typu a potřeb pleti, ale i možnost kombinací textur a přípravků s obsahem SPF nebo bez. Zamilovala jsem si rozjasňující oční krém, který je pro mě po probdělých nocích naprostým zázrakem. Baví mě, jak jde Oriflame dopředu ve vývoji produktů a že jsem toho součástí. Oriflame je pro mě jistotou a pomocníkem v tom cítit se líp.“

64770bedc34faobrazek.png

Čas nezastavíme, ale rozhodně můžeme ovlivnit, jakým způsobem budeme stárnout. Není třeba žádných drastických zásahů, stačí poslouchat své tělo. Dejte mu, co potřebuje a můžete jej vyburcovat k regeneraci. Podobně je tomu i s péčí o pleť, podpořte její přirozené procesy a věk bude opravdu jen číslo.

Nakupujte na e-shopu www.oriflame.cz
64770c3bcff28obrazek.png

Reklama