Technika postupuje mílovými kroky. Kdo jde s dobou, ten ví, že nakupování potravin nemusí znamenat ztrátu času. Zkuste nákup s novou mobilní aplikací služby TESCO Potraviny on-line.

 V dnešní době si téměř nikdo z nás neumí představit život bez mobilního telefonu. Už dlouhá léta nám usnadňuje komunikaci s rodinou, přáteli či kolegy. Doba je ale rychlá, chytré telefony se neustále zdokonalují, a proto nám umí pomoci i s věcmi, které jsme si ještě před několika lety nedovedli ani představit. Jednou z nich je i nová mobilní aplikace TESCO Potraviny on-line, díky které si můžete objednat nákup doslova kdekoli a kdykoli.

Tesco

Nákup nikdy nebyl rychlejší

Mobilní aplikace TESCO Potraviny on-line je skvělým pomocníkem právě ve chvíli, kdy se dostáváme do časového presu a musíme skloubit svůj pracovní a rodinný život. O tom, že dokáže ušetřit čas a být opravdu spolehlivým pomocníkem, svědčí i to, že si během krátké chvíle získala již téměř 70 000 spokojených uživatelů. „Naše nová mobilní aplikace má pomoci především těm, kteří nestíhají nákup v kamenné prodejně a navíc zrovna nesedí u počítače. Svůj nákup vyřídí jednoduše přes mobilní telefon, například v tramvaji při cestě z práce nebo při čekání na úřadech“, uvádí Petr Koubek, manažer společnosti Tesco zodpovědný za službu Potraviny on-line a dodává: „Položky v internetovém košíku lze libovolně obměňovat a doplňovat podle potřeby, kdykoliv to zákazníka napadne. Není již tedy nutné sepisovat dlouhé nákupní seznamy ani poznámky.“

Rychlá objednávka? Zvládnete ji přímo u ledničky

Nová verze mobilní aplikace TESCO Potraviny on-line nabízí zákazníkům také zajímavé inovace. Kromě vylepšené nabídky oblíbených položek či usnadnění procházení on-line zboží, je to především možnost scanování čárových kódů výrobků. „Pokud zákazníkům dojde v ledničce jejich oblíbený produkt, stačí, když jednoduše přiloží svůj mobilní telefon k jeho čárovému kódu. Aplikace se již postará, aby byla tato položka vložena do jejich internetového nákupního seznamu, který mají vždy a všude po ruce,“ popisuje výhody Petr Koubek. 

Mobilní aplikace, která umožňuje objednávat, obměňovat a doplňovat položky tak, jak si zrovna vzpomenete, je dostupná ve verzích pro iPhone, Android a Windows na

Reklama