Jestli chcete patřičně oslavit dvacáté výročí pádu totality a ještě ušetřit za dárky k Vánocům v podobě knih, zašátrejte ve svých knihovnách po starých totalitních výtiscích a přineste je 17. 11. do knihkupectví nakladatelství Neoluxor v Praze. Za každý dostanete 20 % slevu na nákup knihy nové – svobodné.

Máte doma knihu s propagandou časů minulých? Zůstaly Vám v knihovně publikace jako „Dějiny KSSS“, „Čítanka vědeckého komunismu“, „Timur a jeho parta“ a podobné? V případě, že jste ochotni se takové knihy symbolicky zbavit, učiňte tak v Neoluxoru. Za svůj dar dostanete slevu 20 % na jednorázový nákup knih dle vlastního výběru.

 „Jestliže v úterý 17. listopadu přinesete do kterékoliv ze šesti otevřených pražských poboček Neoluxoru socialistickou beletrii nebo dílo marxismu a leninismu vydané mezi roky 1948–1989 a odevzdáte ho na pokladně, odčítáme Vám od nákupu slevu 20 %. Jsme zastánci názoru, že kniha si zaslouží patřičnou úctu,“ říká Jiří Jirásek, spolumajitel knihkupectví.

Kam zajít?

Totalitní knihu je možné odevzdat v Praze v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí, Paláci knih Palladium na Náměstí Republiky, v Domě učebnic a knih Černá Labuť Na Poříčí, v Knihkupectví Neoluxor OC Chodov, v Knihkupectví Neoluxor OC Nový Smíchov nebo v Knihkupectví Neopalladium na Hlavním nádraží.

Máte doma nějaký podobný literární sortiment?

 

Reklama