Nově jsou výukové materiály dostupné prostřednictvím aplikace Helen Doron Stream a na stránkách Kangiclub.com. Učení mimo třídu tak nikdy nebylo snadnější a dostupnější. Aplikaci je možné stáhnout do vašeho chytrého mobilního telefonu, tabletu, nebo doma do počítače. Vaše děti tak mohou procvičovat a zdokonalovat svou angličtinu prakticky odkudkoli – již nemusí být vázány na CD či DVD přehrávač. Aplikace funguje jak v online, tak i offline módu.

helen1.jpg

Díky Helen Doron Stream si mohou studenti přehrávat jednotlivé epizody, videopísničky a příslušné audionahrávky. Aplikace navíc obsahuje karaoke verze všech písniček. Studenti mají prostřednictvím naší novinky přístup nejen k nahrávkám a videím z kurzu, který aktuálně navštěvují, ale také všech kurzů absolvovaných v minulých letech. O aktuálnost všech nahrávek se starají pravidelné bezplatné aktualizace aplikace.

Materiály Helen Doron English jsou jedinečným a důležitým nástrojem, díky němuž si děti zvýší své jazykové dovednosti. Motivuje je to zábavnou formou ke každodennímu poslechu, a to mnohem častěji, než tomu bylo doposud. To posouvá metodu HDE zase o stupínek výš. Díky aplikacím kráčíme s dobou a vymýšlíme pro naše studenty co nejzábavnější, nejjednodušší a nejpřirozenější cestu k angličtině. Aplikace Helen Doron Stream obsahuje také počítadlo, které zaznamenává počet spuštěných písniček a videí. Rodič nebo učitel tak může pravidelně kontrolovat u každého studenta zvlášť, zda poslouchá a aplikaci využívá tak, jak má.

Počítače a moderní technologie jsou dnes každodenní součástí života našich dětí. A to ať chceme, nebo nechceme. S aplikacemi Helen Doron English mohou mít rodiče jistotu, že čas jejich dětí strávený u počítače, tabletu nebo smartphonu bude smysluplný a pomůže v rozvoji jejich jazykových znalostí. A navíc je to bude bavit.

Nechte se inspirovat na videu ZDE

Čtěte také

Kdy mají děti začít s angličtinou? Nejlíp hned odmala

Při výběru jazykové školy pro děti je důležitá metoda, učitel i velikost skupiny. Na co si dát pozor?

Rozhovor: Jak vybrat správnou jazykovou školu pro děti? S Helen Doron budete spokojení!

***

helen.jpg

Vzdělávací program Helen Doron English (HDE), jehož výhradním distributorem v ČR je společnost ANGLIČTINA pro DĚTI s.r.o., je již více než 30 let úspěšně využíván ve více než 35 zemích světa a je určen dětem od 3 měsíců do 19 let.
Kurzy Helen Doron English jsou založeny na stejném principu, na jakém se děti učí svůj rodný jazyk. Díky opakovanému poslechu podkresových nahrávek a pozitivní podpoře při upevňování svých jazykových znalostí se děti angličtinu učí stejně přirozeně jako svou mateřštinu.
Program Helen Doron English čítá 10 let návazné výuky pro mladší děti a další 4 roky výuky pro náctileté.
Výukové materiály zahrnují mimo jiné řadu online aktivit: online herní portál, exkluzivní YouTube kanál, vlastní rádiové vysílání, hry v mobilních zařízeních apod.
V České republice se metodou Helen Doron vyučuje od roku 2004. První ze vzdělávacích center bylo otevřeno v září 2004 v Opavě a v současné době do něj dochází asi 280 klientů. V rámci celé republiky společnost ANGLIČTINA pro DĚTI s.r.o., coby Master Franchisor, spravuje více než 80 poboček, do kterých aktuálně dochází asi 7200 studentů. Další děti pak navštěvují speciální kurzy v mateřských a základních školách. V celé republice tak chodí do kurzů okolo 8200 dětí a studentů. V meziročním porovnání se daří navyšovat počet studentů HDE o 7 až 11 procent.
V rámci studia v jazykových školách Helen Doron English mohou účastníci kursů absolvovat cambridgeské zkoušky. V roce 2018 získala česká výuková centra Helen Doron English od společnosti Cambridge AssessmentEnglish za kvalitu a celkovou úroveň prováděných zkoušek nejvyšší možné hodnocení „Excellent“.