Ještě včera k nám dorazil následující příspěvek RenatyP. Když nic jiného, stojí za zamyšlení. Úroveň médií v tomto světě je zvláštní. Tvrdí se, že nezastupitelná. Ale dejme zpět slovo RenatěP

No i když... štve mě, že se ve zprávách nedozvím nic o tomhle...

zato vožralej Lojza z Horní Dolní rozmašírovanej na motorce se probírá, další osobní tragédie též, věci, jež z mého pohledu jsou amorální z úcty k pozůstalým i obětem samotným. Zpravodajství už dávno není objektivní, je to snůška rádoby atraktivních bomb, které mají otupělou pozornost davu vyburcovat k čemukoliv. Třeba i k závislosti, když vidím, jak se někteří v mém okolí ženou hlava nehlava k televizi, jsou-li zprávy a blahem pomlaskávají nad školáky utopenými v jezu a podobnými zvěrstvy. Kde to žijeme!!!!

Komerčnímu zpravodajství se vyhýbám... a rádio jsem přeladila na Český rozhlas...

... a tak je třeba se nerozčilovat ani nad dnešní stávkou, kterou se nám média snaží vnutit jako zlo, vládci jsou chudáci, jež se snaží. Ale co? Snaží se to s námi „myslet dobře“, nebo se snaží zachránit svá korýtka už vykousaná až na beton?

To chce trochu rozumu vážení.

A proč se nám televize, rádia - snaží zatajovat to, co hýbe světem právě nyní? Není to fakt, že potíme krev a teď i vylučujeme krev, není to Iveta Bartošová a její nový milenec ani nenažranost ČEZu a nutnost zdražit elektřinu skoro o třetinu!!!

Je to revoluce na Islandu, která potajmu proběhla a běda, aby dala příklad jiným. Tam už se lidem „snad“ žije líp. Nevím, relevantní zdroje nemám, média mlčí, konspirační weby nutno brát s nadsázkou.

Ale španělé se bouří... a bolí to, teče krev a o sametu nelze mluvit. Záběry, na kterých policisté buší do lidí hlava nehlava připomnají náš 17. listopad ve slabém odvaru. Ale tam se mladí nedají...

Tohle je úžasné video z jedné demonstrací, mladá generace si vzala na pomoc bubny.


Síla, kterou lze přemoci, to v čem žijeme, je v nás.

Nemůžeme čekat na mecenáše, který vyčistí vyžrané žlaby od prasat. Musíme vzít vidle a ten hnůj vykydat sami... Nikdo zvenčí nepomůže. Možná bude stačit, když se budeme pro začátek na to vše dívat svým srdcem a rozumem. Změna myšlení stačí - ostatní přijde samo.

Doufám, ale prý to tak funguje...

RenataP

p.s. a bude to pravda, neříkali to v televizi :-))

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


Děkuji RenatoP za příspěvek. Je pravdou, že o tom Islandu jsem už slyšel a stále přemýšlím, co je na tom pravdy. Asi konečně zrealizuji svůj sen a pojedu se tam podívat…

Dnes nemáme žádné téma, dnes si píšeme o tom, co se právě děje, nebo neděje, co dít se má a neděje. Dnes je den, kdy nám můžete poslat, co chcete, a když se to bude líbit, tak vás odměníme tím sladkým, čím budete chtít..

redakce@zena-in.cz

U nás cenzura není a nefunguje! Tak nám pošlete, co se u vás děje!

Reklama