Značka Revalid® vznikla ve Švýcarsku v roce 1992 s cílem poskytovat komplexní péči o vlasy s důrazem na boj proti vypadávání vlasů. Revalid® jsme vytvořili na základě našeho odhodlání pomáhat mužům i ženám, aby měli vlasy, po jakých touží, tedy zdravé, krásné a silné. Proto Revalid® neustále vyvíjí produkty, které řeší problémy s vlasy od základu (nebo chcete-li od kořínků), navrací jim jejich přirozenou krásu a vám tak důležité sebevědomí.
5be9559617da1obrazek.jpg

Naše práce je založena na vědeckém výzkumu, inovacích, vysoké odbornosti a samozřejmě tradici. Úzce spolupracujeme se zdravotníky, dermatology a nezávislými vědeckými institucemi. Léta zkušeností a hluboké odborné znalosti využíváme k tomu, abychom vyráběli produkty, které skutečně fungují – což dokazujeme důkladnými klinickými testy. Výsledkem je produktová řada Revalid® Hair Care System, kterou vám nyní představíme blíže.

Revalid® spojil dohromady všechna potřebná opatření v jednom praktickém systému, který vašim vlasům zajistí optimální péči. Důležitá je komplexní péče, která vlas vyživuje od kořínků po konečky. Proto je Revalid® System tvořen kombinací vlasové kosmetiky k vnějšímu užití a léčivými tobolkami k užití vnitřnímu.* Revalid®  působí na vlasy zevnitř i zvenčí. Využívá ty nejlepší aktivní složky, přírodní extrakty a vitamíny k podpoře organismu a posílení vlasů, které jsou díky němu krásnější a silnější. Přípravky Revalid® jsou velmi šetrné, takže jsou vhodné i pro každodenní péči.

Jaké přípravky zvolit?

V průběhu života se většina z nás s určitými problémy s vlasy setká – může jít o řídnutí vlasů, suchou pokožku hlavy nebo roztřepené konečky. Podobné obtíže mohou mít celou řadu příčin – environmentálních (vlivy prostředí) nebo genetických. Ne všechny problémy lze zvládnout na 100 %, nicméně správná péče o vlasy může přispět k jejich omezení a zastavit další zhoršování stavu.
5be955a5f14a6obrazek.jpg

Posílení vlasů - Revalid® Shampoo**

5be955fd76fa6obrazek.jpgUmývání vlasů je nejběžnější a nejčastěji prováděnou formou péče o vlasy. Proto je důležité, aby přípravek, který používáte, umýval efektivně, ale zároveň byl k vlasům šetrný. Posilující šampon Revalid® Revitalizing Protein Shampoo nejenže přesně takovým přípravkem je, navíc ve vašich vlasech znovu probudí život. Unikátní kombinace aktivních složek a přírodních extraktů zvyšuje tažnost vlasů, které pak vypadají silnější a mnohem méně se lámou. Panthenol (vitamín B5) pomáhá absorbovat a zadržovat vlhkost, zlepšuje stav poškozených vlasů a omezuje třepení konečků. Alantoin zklidňuje pokožku hlavy a přispívá k její regeneraci. Rostlinné výtažky (z pšeničných klíčků a ovsa) rovněž vyživují vlasy a pokožku hlavy, mírní její zarudnutí a zklidňují podráždění.

Extra péče -  revitalizující Revalid® Conditioner**

5be955d449da4obrazek.jpgDůležitou součástí péče o vlasy je používání kondicionéru. Revalid® Revitalizing Protein Conditioner vašim vlasům dodává po každém umytí dodal extra dávku specializované péče. Obsahuje panthenol, alantoin a přírodní extrakty pro zlepšení struktury vlasů, obnovu jejich hustotu a vitalitu. Kondicionér Revalid® nanášejte na umyté vlasy, nechte několik minut působit a pak teprve opláchněte. Vaše vlasy budou krásně hladké, lesklé a bohaté, zcela bez zatížení a budou se snadno rozčesávat!

Výživa vlasů – Revalid® Repair Mask**

5be955f3c02b1obrazek.jpgObčas vlasy potřebují trochu více výživy, než jim může zajistit každodenní ošetření kondicionérem.  A to je okamžik, kdy přichází ke slovu vyživující maska Revalid® Repair Mask. Tento přípravek určený pro intenzivní péči díky svému speciálnímu složení proniká hluboko ke kořínkům a obnovuje vitalitu vlasů až po konečky. Skvěle doplňuje Revalid Shampoo a Conditioner, posiluje poničené nebo oslabené vlasy a snižuje jejich lámavost. Pravidelné používání omezuje krepatění vlasů a třepení konečků. Udělejte si tedy chvilku pro sebe, naneste Revalid Repair Mask a nechte ji na vlasech 10 až 15 minut. Zatímco maska působí, můžete příjemně relaxovat. Díky masce budou vaše vlasy hedvábně lesklé a hladké.

Reaktivujte růst vlasů – vlasové tonikum s kofeinem Revalid® Hair Tonic**

5be955df414a5obrazek.jpgKromě toho, že nám kofein ráno pomáhá s vykročením do nového dne, při místním podání stimuluje prokrvení pokožky hlavy. Jako aktivní složka tonika Revalid® Repair Tonic povzbuzuje růst vlasů, posiluje oslabené vlasy a chrání je před dalším poškozením. Ricinový olej, panthenol a přírodní extrakty hydratují, zklidňují a posilují pokožku hlavy a vlasy. Aplikaci vlasového tonika Revalid® Repair Tonic můžete provádět na suché nebo mokré vlasy, a proto je velmi snadné zařadit jeho použití do běžné péče. Tonikum jemně vmasírujte do pokožky hlavy – o masáži je dobře známo, že má pozitivní účinky na růst vlasů a pokožku hlavy.

Zbavte se lupů - Revalid® Anti-Dandruff Shampoo**

5be955c557ad1obrazek.jpgNěkteré problémy s vlasy potřebují cílený přístup. S lupy se v průběhu života potká mnoho z nás. Jestliže jste si všimli drobných bílých šupinek ve vlasech, a navíc vás svědí pokožka hlavy, vyzkoušejte šampon proti lupům Revalid® Anti-Dandruff Shampoo. Tento šampon obsahuje látku s názvem piroctone olamine, což je inovativní aktivní složka s účinky proti lupům, dále kopřivový extrakt a kyselinu undecylenovou pro zmírnění podráždění, úlevu od svědění a regulaci tvorby mazu.

Vypadávání vlasů

Vypadávání vlasů vadí ženám i mužům. Během normálního růstového cyklu vlas roste, pak „odpočívá“ v klidovém stádiu a nakonec vypadne a z vlasového folikulu místo něj začne růst vlas nový. Průměrně každému z nás denně vypadne 70 až 100 vlasů. Pokud počet vypadlých vlasů překročí průměr, vlasy začnou pomalu řídnout. A to může být první příznak alopecie, padání vlasů.

Reaktivujte růst vlasů – Revalid® Regrowth Serum**

5be9562336a29obrazek.jpgNovinkou na trhu je aktivátor růstu vlasů Revalid® Regrowth Serum. Obsahuje inovativní aktivní složku Redensyl®, jejíž základem jsou patentované molekuly získané ze dřeva modřínu evropského a listů čajovníku čínského (zeleného čaje), které stimulují kmenové buňky vlasu a podporují metabolismus fibroblastů. Sérum díky tomuto unikátnímu mechanismu účinku Redensylu omezuje vypadávání vlasů, zvyšuje hustotu vlasů a stimuluje jejich růst.

Všechny přípravky z kosmetické řady Revalid® Hair Care System jsou bez parabenů a silikonů.

Oceňuji vysoké procento přírodních složek v receptuře přípravku Revalid® Regrowth Serum. Redensyl® považuji za inovativní aktivní látku pro řešení problémů s padáním a řídnutím vlasů, která má potenciál u některých typů alopecie nabídnout alternativu transplantace vlasů, což ostatně potvrzují i klinické studie,“ doplňuje doc. MUDr. Monika Arenbergerová, Ph.D.

Pečujte o vlasy i zevnitř – léčivé tobolky Revalid®

Pokud máte od odborníka potvrzeno, že trpíte vypadáváním vlasů, pak je pro vás vhodný volně prodejný lék tobolky Revalid®, který podpoří přirozené procesy v organismu ke zmírnění příznaků a systémově podpoří zdraví vašich vlasů. Tobolky Revalid® omezí padání vlasů, zlepší strukturu oslabených lámavých vlasů a pomůže jim navrátit přirozený lesk.*** Tobolky Revalid® obsahují jedinečnou kombinaci účinných látek, tj. aminokyseliny DL-methionin a L-cystin, které stimulují tvorbu keratinu. Keratin je protein vláknité struktury a je základní stavební složkou vlasu. Vitamíny B5, B1, B6 a B10 podporují růst vlasů a minerály (železo, zinek a měď) vlasy dále posilují. Přírodní extrakty poskytují speciální výživu pro hydrataci a lesk. Pro optimální výsledky užívejte 1 tobolku Revalid® 3x denně minimální tři měsíce. **

Kombinací popsaných přípravků a jejich zařazení do vaší běžné péče o vlasy vám zajistí nejlepší podmínky pro silné a zdravě vypadající vlasy, a to v každém věku. S řadou Revalid® Hair Care System můžete zdraví svých vlasů snadno převzít do vlastních rukou a pečovat o ně zevnitř i zvenčí. Nechce svoji přirozenou krásu opět zazářit a získejte zpět svoje sebevědomí.
5be95522a18fcobrazek.jpg

Více informací naleznete zde.

* Revalid® tvrdé tobolky je lék k vnitřnímu užití. Pro více informací o tobolkách Revalid® kontaktujte lékaře nebo lékárníka.

** Revalid® Shampoo, Revalid® Conditioner, Revalid® Repair Mask, Revalid® Hair Tonic, Revalid® Anti-Dandruff Shampoo and Revalid® Regrowth Serum jsou kosmetické přípravky.

***  V případě androgenní alopecie mužského a ženského typu nebo u areátní alopecie je účinek tobolek Revalid® omezen na posílení zbývajících vlasů.