Taková je nová kolekce laků na nehty jaro/léto 2014. Bezstarostnost je ústřední téma nové kolekce laků na nehty Marionnaud - trendy jaro/léto 2014. Něha pastelových barev jde ruku v ruce s lehkou provokací a lehkomyslným způsobem života.

MarionnaudPět odstínů barev v retro nádechu přesně vystihuje létní atmosféru – svěžest, nespoutanost a svobodu. Kromě atraktivních barev nabízejí laky na nehty Marionnaud také snadnou aplikaci díky plochému štětečku, rychlé schnutí laku a vysoký lesk. Navíc obsahují formuli díky které je lak na nehty odolnější proti poškrábání a olupování.

Krásně upravené nehty jsou vizitkou každé ženy. Pokud jsou nehty navíc v barvách aktuálních trendů, je úspěch zcela zaručen. Všechny tyto laky na nehty jsou k dostání v síti parfumerií Marionnaud za cenu 139 Kč.

MarionnaudV limitované letní kolekci je na výběr těchto pět odstínů:

HAPPY BLUE – retro inspirace pro dokonale trendy nehty. Levandulově modrá s lehkým Marionnaudnádechem bílé pro zjemnění odstínu. Tuto barvu ocení všechny hravé ženy.

FOLLEMENT CITRONADE – veselá žlutá připomíná letní slunce či osvěžující citronády. Nesmí chybět žádné milovnici letních radovánek.

CANDY PÊCHE – lak v odstínu letních delikates, melounové zmrzliny se šlehačkou, či ovocných Marionnaudbonbónů ocení všechny něžné ženy a dívky.

CORAIL PIN UP – výrazná, sytá barva oranžové v kombinaci s růžovou je hitem léta už několik let. Jemný světlý odstín sluší všem typům žen.

VICHY ROSE – velmi atraktivní pastelový odstín se třpytivými odlesky Marionnauddokonale ladí s opálenou pokožkou. Růžová barva se hodí ke každé ženě.

Aby byla péče o nehty kompletní, nabízí Marionnaud doplňující sortiment. Řada péče o nehty se skládá ze dvou produktů, Marrionaudčirého podkladového a krycího laku (Base & Top Coat) a speciálního bílého laku určeného pro francouzskou manikúru. V nabídce naleznete také praktický korektor laku v tužce, který je dodáván se třemi náhradními hroty. Oceníte ho při přetažení laku a snadno tak odstraníte vzniklou stopu nebo přebytečný lak. Korektor neobsahuje aceton ani konzervační činidla, nehtům a jejich okolí navíc díky obsahu jojobového oleje dodá hydrataci.

Všechny tři výrobky jsou k dostání v síti Marionnaud za cenu 139 Kč.

Reklama