Podzimní kolekce Oriflame Colour

 

Také občas s melancholií koukáte na staré vybledlé fotografie krásek z minulého století a říkáte si, že styl té doby vám připadá okouzlující? Právě nadešel váš čas. Módní trend letošního podzimu je inspirován vlivem bohémských 40. let a fascinujících let padesátých. Čerpá z něj vášeň pro ženskou smyslnost a neokázalý sexy vzhled. Základem vašeho retro looku bude nová Retro kolekce líčení od švédské kosmetické společnosti Oriflame.

Podmanivý pohled vykouzlíte s Paletou očních stínů Retro. Nabízí 5 různých odstínů inspirovaných 40. léty, které se snadno nanášejí a skvěle roztírají do trendy kouřového efektu. Svůj svůdný pohled náležitě zvýrazníte oboustrannou Tužkou na oči Retro. Dodá Vám nádech tajuplnosti. Na oboustranné tužce speciálně určené pro vnitřní linku víček si můžete vybrat mezi černou a kovově modrou barvou. Tím pravým doplňkem retro líčení je rtěnka. Pro váš báječný pocit nabízíme 3 odstíny pro smyslné rty: temně růžové, růžovo-oranžové a růžovočervené. Všechny obsahují hydratační látky, lehce se nanášejí a dodávají rtům plný tvar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Máte raději lesk? Transparentní lesk na rty Retro Chic dodá vašim rtům sexy mokrý vzhled. Rozzáří vaše rty a ještě chrání a hydratuje rty. Tečkou za retro lookem jsou krásné nehty, které podtrhnou vaši ženskost. Pro dokonalý retro styl si vyberte ze čtyř odstínů laků chytře zabalených po dvojicích. Navzájem se doplňují, podtrhují a zvýrazňují. Laky jsou dlouhotrvající, rychleschnoucí a snadno se nanášejí.

Určitě si pamatujete na nádherné babiččiny náhrdelníky, přívěsky a náušnice. Už nemusíte pracně vzpomínat, kam se vlastně při posledním úklidu poděly. Máte je na dosah ruky v katalogu Oriflame. Na večírku či schůzce ve dvou váš styl elegantně doplní chic retro doplňky. Tajemnými odlesky černých korálů ozdobte vaši šíji a zápěstí. Náhrdelník je skvělým doplňkem pro podtržení vaší ženskosti. Imitace černých perel s kovovým zdobením podtrhne vaši tajemnost a smyslnost. Černé perly doplní krásu náhrdelníku a zkrášlí vaše zápěstí. Stříbrná spona dodá náramku na nenápadné rafinovanosti. Všechny nepostradatelné drobnosti elegantně ukryjete do černého pouzdra. Bude skvělým doplňkem vašeho večerního retro stylu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oriflame pro život plný barev!

 

 

Právě nyní (od 5. září do 2. října), máte možnost vstupu mezi kosmetické poradce Oriflame za pouhých 99 Kč! Co vám Oriflame nabízí? Finanční nezávislost, práci podle svých představ, nové přátele a mnoho dalšího. Proto neváhejte a připojte se k Oriflame právě nyní. Možnost zaregistrovat se on-line na www.oriflame.cz. Při registraci obdržíte tašku Starter Kit s materiály v hodnotě 499 Kč. Pokud se zapojíte do programu pro nové poradce „Úspěšný start“, můžete získat zdarma dárky v hodnotě 2 947 Kč.

 

 

Kosmetiku Oriflame můžete zakoupit prostřednictvím nezávislých kosmetických poradkyň. Kontakt získáte na infolince Oriflame 271 024 999 nebo na www.oriflame.cz. Pokud se sama chcete stát kosmetickou poradkyní, můžete se na internetových stránkách Oriflame zaregistrovat on-line.