Sezónní menu inspirované těmi nejčerstvějšími, především lokálními surovinami je v restauracích VAPIANO samozřejmostí.  A ani toto léto nebude výjimkou. Nově se bude podávat například Insalata Finferli (salát s liškami, slaninou, cherry rajčátky a delikátním rukolovo-hořčičným dresinkem), polévka s kokosovým mlékem a kari, Pasta Fortuna (s liškami a jemnou vinnou omáčkou s hráškem
a pažitkou), Risotto Finferli či oblíbená Pizza Caprese. To všechno připraveno pro léto, které může být dokonale nezapomenutelné!

5b72bfb2cf27bobrazek.png

Ve stínu staletého olivovníku, jenž je součástí každé restaurace VAPIANO, si pak můžete udělat i uprostřed rušného městského léta skvělou prázdninovou siestu. Odpočinout si od práce, posedět s přáteli, dát si k dobrému jídlu ještě osvěžující domácí limonádu nebo nechat si namíchat drink, které ve VAPIANO umí stejně tak.

5b72bfc5a07afobrazek.png

Nové menu si můžete vychutnat v Praze hned na několika místech: v OC Quadrio ve Spálené ulici, v OC Chodov, kde na vás čeká i fantastická letní terasa, na které budou letní speciality chutnat ještě o trochu víc. A od července nezapomeňte zavítat také do třetí pražské pobočky, kterou bude nově otevřené VAPIANO v Galerii Myslbek v ulici Na Příkopě.

5b72bfe36ba6eobrazek.png

VAPIANO. Restaurace, která ví, jak chutná léto…
 

Reklama