Sezónní menu inspirované těmi nejčerstvějšími, především lokálními surovinami je v restauracích VAPIANO samozřejmostí.  A ani toto léto nebude výjimkou. Nově se bude podávat například Insalata Finferli (salát s liškami, slaninou, cherry rajčátky a delikátním rukolovo-hořčičným dresinkem), polévka s kokosovým mlékem a kari, Pasta Fortuna (s liškami a jemnou vinnou omáčkou s hráškem
a pažitkou), Risotto Finferli či oblíbená Pizza Caprese. To všechno připraveno pro léto, které může být dokonale nezapomenutelné!

Ve stínu staletého olivovníku, jenž je součástí každé restaurace VAPIANO, si pak můžete udělat i uprostřed rušného městského léta skvělou prázdninovou siestu. Odpočinout si od práce, posedět s přáteli, dát si k dobrému jídlu ještě osvěžující domácí limonádu nebo nechat si namíchat drink, které ve VAPIANO umí stejně tak.

Nové menu si můžete vychutnat v Praze hned na několika místech: v OC Quadrio ve Spálené ulici, v OC Chodov, kde na vás čeká i fantastická letní terasa, na které budou letní speciality chutnat ještě o trochu víc. A od července nezapomeňte zavítat také do třetí pražské pobočky, kterou bude nově otevřené VAPIANO v Galerii Myslbek v ulici Na Příkopě.

VAPIANO. Restaurace, která ví, jak chutná léto…
 

Reklama