NOLA se inspiruje americkou a francouzskou kuchyní, nezavrhuje klasiku a nechá se zlákat i špetkou exotiky. Pohrává si s kořením, aby jídlo mělo skutečně chuť, a nebojí se nových receptů. Suroviny jsou vždy čerstvé a od dobrých dodavatelů, nabídka se stále mění podle sezóny, nových nápadů a nálady šéfkuchaře.

Rozmanitost a důraz na chuť a požitek je i doménou nápojů. Výběr točených piv zejména z lokálních pivovarů, vína od několika osvědčených rodinných vinařství z Moravy a ze zahraničí, plná a lahodná káva z tradiční rodinné italské pražírny. Žízeň zažene některá z řady domácích limonád podle našeho receptu, večer na baru koktejly z celého světa a pečlivý výběr z dobrých rumů, whisky nebo ginů.

Při přípravách interieru jsme si dali záležet, aby působil teple a útulně, ale přitom nebyl všední. Ať hledáte prostornou a vzdušnou restauraci pro oslavu s přáteli, stylovou verandu pro romantický večer nebo poklidné zákoutí pro odpočinek po náročném dni, NOLA je tím pravým místem.

Více na www.nola.cz

MÁME PRO VÁS 2x VOUCHER NA 1000 KČ DO RESTAURACE NOLA
Co musíte pro účast v soutěži udělat? Odpovězte nám do komentářů, jaké jídlo máte nejradši?

Soutěž je pouze pro registrované čtenářky. Pokud nejste registrovaná, učiňte to na této stránce: //zena-in.cz/profil/registrace. Pokud jste u nás již zaregistrovaná, ale ještě jste se nepřihlásila, nezapomeňte, že musíte znovu potvrdit heslo. Návod jak na to, najdete na této stránce: //zena-in.cz/clanek/nemuzete-se-prihlasit-navod-zde.

Zkuste své štěstí i v dalších našich soutěžích: //zena-in.cz/souteze.

2 výherkyně vybereme v pondělí 20.11. ve 11 hodin.

Reklama