S ubývajícím sněhem bude přibývat různých rad, jak dostat tělo a duši po zimě do špičkové formy. Čím je povzbudit, aby jarní restart zvládly a my rozkvetly jako ty kytky okolo? Víme, jak na to!

lázně

Dobrým receptem na životní restart přetížené mladé a střední generace je - jak známo - duševní hygiena, odpočinek, relaxace a regenerace psychických i fyzických sil. Chcete-li spojit příjemné s ještě příjemnějším, dopřejte si pár dnů v lázních. A když v lázních, tak nejlépe v karlovarských. A když v karlovarských, tak se nechte hýčkat ve světoznámém hotelu Imperial. Nebo vyzkoušejte moderní Spa Resort Sanssouci.

Lázeňské blaho

Kdysi byly hitem wellness pobyty, letos je překonává péče Medical Wellness, neboli vyšší vývojová fáze wellness. Při ní je kladen ještě větší důraz na zapojení erudovaných lázeňských lékařů, nutričních terapeutů a zakomponování léčebných procedur. A jelikož si zasloužíte jen to nejlepší - zvolte osvědčenou klasiku: špičkovou péči, všestranný komfort a mimořádný luxus - vyzkoušejte hotel Imperial****Superior v Karlových Varech. Při pobytu v dominantě lázeňského města vás čeká lákavá nabídka:

*Program Activ - to je královský týden v úžasném luxusu. Plná penze, devět procedur, mj. vodoléčba, cvičení v bazénu, masáž. Plus konzultace s lékařem a nutričním terapeutem.

*Detoxikační program s deseti procedurami v průběhu pěti příjemných dnů vám dá impuls do nového života. Díky konzultacím s lékařem a nutriční terapeutkou budete mít individuální stravovací plán i speciální pitný režim. Samozřejmě nebudou chybět koupele ani masáže, které pomohou vašemu organismu zbavit se toxinů a udělat místo přílivu nové energie.

*Antistresový program - neboli pět dnů, které vám dají zapomenout na veškeré trápení. Vy budete jen relaxovat v bylinných koupelích, vdechovat vzduch obohacený kyslíkem, popíjet bylinné čaje a vaší největší starostí bude, která z deseti procedur je vám nepříjemnější. Přitom můžete přemýšlet nad doporučeními lékaře a nutriční terapeutky, jak si tuto psychickou pohodu udržet co nejdéle.

lázně

Speciálně pro vás

Také moderní lázeňský komplex Spa Resort Sanssouci společnosti Imperial Karlovy Vary nabízí několikadenní relaxační pobyty postavené na obrovských zkušenostech s klasickou lázeňskou léčbou, využití místních přírodních zdrojů a zázračných rukou zaměstnanců. Vybírat si můžete ze speciální nabídky Medical Wellness a Wellness pobytů.

lázně

*Antistresový program nastartuje změnu vašeho životního stylu. Plná penze, speciální pitný režim a deset procedur udělá maximum pro okamžitou úlevu a zklidnění organismu. Čeká vás relax v solné jeskyni, odpočinek v bylinných koupelích a při masážích. Ale také plány, jak se pobavit, co vidět a zažít, jak osvobodit psychiku ze sevření stresu. Prostě výhradně příjemné záležitosti, včetně doporučení konzumace vyvážené stravy a pitného režimu.

*Detoxikační program je ideální na „vyčištění“ přetíženého těla a mysli. Pět dnů s individuálním stravovacím plánem, pitným režimem a 10 procedurami vám dodá novou životní energii, pomůže upravit hmotnost, zlepší kvalitu kůže, vlasů i nehtů. Všechny procedury jsou nesmírně příjemné - detoxikační medová masáž, indická masáž hlavy, minerální koupel bylinná a další s mořskými řasami, klasická vodoléčba, manuální lymfodrenáž, oxygenoterapie, nordic walking a cvičení v bazénu. A opět také úprava stravovacích návyků. Svůj individuální stravovací plán připravíte s nutriční terapeutkou, a to včetně pitného režimu a doporučení detoxikačních potravinových doplňků.

lázně

Reklama