Už asi dávno není pravda, že trendy jsou vyzábliny z módních mol. Když taková dívka či žena chce být, prosím, ale dnes se nosí zdravý životní styl a k němu patří i krásná, mírně vysportovaná a vyvážená ženská postava. Skoro by se chtělo vykřiknout: „Hurá! Od extrému barokní krásy na straně jedné k extrému Twiggi krásy na straně druhé jsme se konečně dostali do světa, kterému vládne rozum!“

Je ale skutečnost opravdu taková? Na to jsme se ptali žen v naší anketě...

Řešíte svou postavu?
Jaká postava je pro vás ideální?
Sledujete novinky a trendy v hubnutí?
Sportujete?
Všimla jste si přípravku alli?

Petra

Anketa 01

Postavu řeším a hodně, celý život. Líbí se mi, když je ženská hubená, ale musí mít prsa, žádná vychrtlina. Novinky a trendy v hubnutí docela sleduji. A jestli cvičím? Nevím, jestli se tomu dá říkat cvičení - dělám břišní tance. O alli slyším od vás poprvé, určitě si o tom zjistím víc, jak to popisujete, tak to zní zajímavě.

Vendulka

Anketa 02

Postavu? Ne, tu už neřeším, v mém věku (smích). Navíc ani nemohu, nemohu ze zdravotních důvodů... Ideální ženská postava je různá, záleží na tom, kolik vám je let. Trendy v hubnutí jsem sledovala dřív, to jsem to hodně řešila. Hubnula jsem i pod lékařským dohledem a shodila 14 kg, na jedné dietě dokonce 22 kg - vypadala jsem, jako bych měla rakovinu, propadlé tváře. Vždycky jsem to ale nabrala zpátky. Dnes chodím už jen plavat, jiné sporty dělat nesmím. Přípravek alli znám, je to na hubnutí - chvilku jsem o něm přemýšlela, ale pak jsem si řekla, že je to v mém případě stejně ztracené (smích).

Táňa

Anketa 03

Svoji postavu vůbec neřeším, jsem spokojená - přijde mi, že mám postavu v podstatě ideální. Trendy v hubnutí nesleduji, nemám k tomu důvod. Nijak cíleně necvičím, když je příležitost, zahraju si s kamarády tenis a tak... Ne, alli mi nic neříká.

Marie

Anketa 04

Už postavu neřeším. Moje postava rozhodně ideální není, vždyť se na mě podívejte (smích). Ale že bych sledovala hubnoucí trendy, to ne. Aktivně nesportuju, o víkendech hodně chodíme a občas si vyjedeme i na kole. Nějakou reklamu na alli už jsem viděla.

 

Kam dál?

Dana: Přibrala jsem po dětech
Lék na hubnutí bez receptu

Jak upravit jídelníček, když máte alli?

Schválený lék na hubnutí jde do prodeje
Jak se stravovat s alli - rady a tipy

 

A jak jste na tom vy? Jaké by byly vaše odpovědi na naši anketu?

Reklama