Mariánskolázeňská trash-popová skupina 100°C dnes vystoupí v pražském klubu La Loca. Pražskému publiku představí jak svou „klasiku“, tak písně z nejnovějšího alba Freaky Boys, které vydala v loňském roce. Na vystoupení 100°C navážou speciálním setem Manaworld DJs.

Koncert je náhradou za prosincové vystoupení, jež musela kapela kvůli nemoci zrušit. „Na dnešní večírek se moc těšíme. Myslím, že za nás všechny můžu slíbit, že to našim fanouškům dneska večer maximálně vynahradíme,“ uvedl baskytarista 100°C Ondřej Urbanec, který po koncertě společně s Karlem Vaňkem alias DJ Atworkem naváže na vystoupení kapely speciálním DJským setem. 

K albu Freaky kapela doposud natočila už tři videoklipy. Jedná se o vizuální ztvárnění písní Nobody Feels Good, Eye For An Eye a Freaky boys. První dva klipy spojovalo téma boje o vítězství (první klip reflektuje vztah se synem zasazený do prostředí automobilových závodů, druhý využívá estetiky šermířského souboje), třetí vizuální dílo kapela natočila v exotickém Thajsku.

Dnešní koncert začíná ve 20:30, přijďte včas!

sdfyf

 

Reklama