Pro ty, co na řešení nepřišly, i ty, které si nebyli jisté, je tu řešení včerejší logické soutěže.  I správnou odpověď se dovíte. A také kdo získal luxusní přívěšky.

A bylo to opravdu jednoduché.  Jen 5 z vás napsalo špatnou odpověď. Ale popřádku.

Měly jste TADY zadaný tento text:

orepimetjedopukčeramumlifzarejuhonémjíntseřketjedazuxobo

hínděvopdoodylitšulyvenětšejtxetotnetocmešvlhomopimle

vhcybmítelautěvazkínzatoladenmesježotazesmávuo

lmoukzátoícíjudelsánantěděvopdoženohíššudondejcinydetíne

nsepýnapokazlybmečvetívžuykdářotytetetčdukop

Řešení?:

Text se dal přečíst zprava doleva a odzadu. Začínalo se na posledním řádku na konci a končilo na prvním řádku na začátku. Drtivá většina z vás na to přišla.

A vyšel vám tedy tento text:

Pokud čtete tyto řádky, už víte, v čem byl zakopaný pes. Není tedy nic jednoduššího než odpovědět na následující otázku. Omlouvám se za to, že jsem nedal otazník za větu, ale tím bych velmi pomohl všem co tento text ještě nevyluštily. Do odpovědního boxu zadejte křestní  jméno Hujera z filmu Marečku, podejte mi pero.

A odpověď je zcela jednoznačná, ve filmu jeho jméno zazní a i kdyby jste si to nepamatovaly na wikipedii je jasně napsáno, že to byl VIKTOR.

Všem co správně odpověděly gratuluji a vzkazuji, že příště vymyslím něco, aby ta úspěšnost byla daleko nižší. Myslím, že podobná obtížnost není hodna čtvrtečního vydání našeho magazínu.

A ještě mám jednu povinnost.

Včerejší odměnu za nejvíce příspěvků pod článkem získává čtenářka ekleinovka za příspěvek:  Do výchovy mi mluvil jen zpitý manžel a tchýně

Já jí gratuluji a posílám luxusní přívěšky z kolekce SWAROVSKI ELEMENTS od společnosti www.svet-koralku.cz  

sperkxy

A to je ke včerejšku vše. Šťastný pátek 13. Vám přeje Radek Kříž

Reklama