Okamžitým řešením je přípravek Gyno-Pevaryl – antimykotikum pro léčbu vaginální mykózy.
Pokud jste si jistá, že trpíte vaginální mykózou a zvláště v případech, kdy lékařská péče není okamžitě dostupná, můžete se velmi rychle zbavit nepříjemných příznaků použitím přípravku Gyno-Pevaryl.
Je to účinný volně prodejný lék, který si v dnešní době můžete koupit v lékárně.
Gyno-Pevaryl léčí přímou příčinu onemocnění – infekci.
Gyno-Pevaryl jsou ovule určené k zavádění do pochvy. V balení s označením Gyno-Pevaryl 150 naleznete tři ovule. V případě, že infekce způsobující vaginální mykózu napadne i zevní genitál, pak je tu Gyno-Pevaryl 150 COMBIPACK, který obsahuje navíc i léčebný krém. Léčebný krém je k použití na zevní genitál, popřípadě pro partnera.
Jaký je postup při užívání ovulí Gyno-Pevarylu?
1) Stejně jako u jiných volně prodejných léků si dobře přečtěte příbalovou informaci.
2) Užívejte Gyno-Pevaryl přesně podle příbalové informace a vždy užijte celou léčebnou dávku, i když příznaky odezní dříve a vy máte pocit, že je další léčba zbytečná. Pokud neužijete celou dávku, infekce se může znovu objevit.
3) Jestliže nepocítíte během tří dnů, po které se ovule užívají, zlepšení, kontaktujte svého gynekologa a domluvte se s ním na dalším postupu.
4) Během léčby se nedoporučuje používat tampony, protože mohou absorbovat účinné látky léku. Nesnažte se ulevit svým obtížím škrabáním, můžete tím způsobit další podráždění a rozšiřování infekce.
5) Pokud současně s Gyno-Pevarylem užíváte i další léky, konzultujte to s lékařem. Některé léky mohou způsobit vyšší náchylnost k poševním mykózám.
6) Dojde–li během léčby k nežádoucím účinkům, vyhledejte co nejrychleji lékařské ošetření.
7) Pokud jste těhotná, nebo se domníváte, že jste těhotná, před užíváním léku navštivte lékaře.
8) Pokud vynecháte den v léčbě, je třeba začít opět plnou léčbu od začátku, neboť nedošlo ke kompletnímu odstranění mikroorganismů.
9) Po úspěšném ukončení léčby je lépe počkat nejméně dva dny s pohlavním stykem. Není doporučeno používání kondomů v průběhu léčby, protože některé látky obsažené v léčivých přípravcích mohou oslabit stěnu kondomu a snížit jeho spolehlivost.
Pokud si nejste jistá, že máte vaginální mykózu, navštivte svého gynekologa.
Pokud to víte, můžete použít Gyno-Pevaryl.
Jestli vás poševní mykóza trápí, informace o rychlé léčbě a okamžité úlevě si můžete přečíst ZDE:
Nový komentář
Komentáře
Na mykózy je spousta věcí, otázka je, co komu zabere a jak dlouho to bude
trvat. Částečně je to problém i imunity a odolnosti proti recidivam .... Mně
vyhovuje curenzym jako doplněk stravy, k tomu ocet a canesten. Pití zelených
čajů a minimum čokolády.
petruška:Tak to mas teda pravdu ja mam tento problem 2krat do mesice.Koupim si Gyno-pevaryl a basta to bych byla na gynde porad a sex,koupani,sladke si neodpustim.co bych z toho zivota mela.Ale je fakt,ze mi Gyno-pevaryl zabere ale jen tak na 14dni.to je hotovy nestesti.
Mě pomohlo vyměnit hormonální antikoncepci.
petra: já měla vaginální infekci 1x v životě, už se nikdy neopakovala
Ale myslím, že to není o genetice ani o náhodě (na tu se dá svést ledacos...)
ilonas: Tak já beru a netrpím
Gianna: Takže provazuju fyzično s duševnem, aniž bych o tom věděla?
Já si myslím, že je to prostě genetická fixovaná lepší nebo horší odolnost, stejně jako k ostatním nemocem. Někdo si jednou v zimě zapomene vzít vlněné ponožky a lítá po doktorech s močákem, někdo prochodí celou zimu v minisukni a je v pohodě.
Vivian: já se nevysmívám, ale všechno nemůžeš svádět na duševno/fyzično, v létě má mykóza lepší podmínky k rokvětu, alespoň v mém případě. Po zbytek roku no problem.
A Enya je
Nanet:
to byla Enya... krásnej obrázek, ale cítila jsem se s ním jaksi nesvá... a tak jsem si tam hodila zpátky svoji vílu, ale píše mi to "Zatím neschváleno redakcí!"
Animované gify se asi pokaždé musejí schvalovat... tak budu do pondělka bez obrázku
Vivian:jééé ty máš novej obrázek!
Autoportrét?
Nanet: no holky, jdete na to dobře... někdo vám naznačí možnou příčinu problému a vy se vysmíváte... tak to fakt radši neřešte, radši poctivě dlabejte prášky a omývejte si přirození vlažnó vodó, bude to tak nejlepší
petra:
Gianna:že si odskáču celodenní výlet na kole nebo koupání venku beru jako normál. To mám jako prevenci sedět doma? Že na to má vliv životospráva, jako moc cukru, alkoholu, koření je jasný, ale co má moje duševno společné s vaginální mykózou, to bych řešila
Nanet: radši to neřeš...
Gianna:že bych duševně zanedbávala pochvu?
Ťapina: myslím že ta odpověď se nedá asi napsat několika větami... ja osobně si myslím že prostě NENÍ náhoda, že někdo tím onemocněním trpí (a pečlivě přitom dbá na prevenci a snaží se vždy poctivě odléčit) a někdo zase neměl mykózu v životě a přitom třeba ani moc nedbá na hygienu... čím je to?
Jenže to opět není vysvětlení na jeden odstavec, o tom se dnes píší celé knihy...
A co třeba úzkou provázaností fyzična s duševnem?
Ťapina: a stejně jsme se prd dozvěděly
Ťapina: a na koho/co to svést, že?
Vivian: Co na to říct, co? Co by tak mohla být prevence, aby ti zároveň na to "mykózačky" neřekly "a to si myslíš, že tohle nedělám?"
Prostě věř tomu, že některé z nás jsou šťastnější, že se jich kvasinky nedrží. Buď ráda, že mezi ně patříš, ale nedělej z toho vlastní zásluhu. Vím ze svého okolí, že holky, které na tohle trpí, dělají pro prevenci hodně a je jim to plat prdný
Vivian:
jak se z dyskonfortu dělá konfort??
Vivian: zkonkretizuj 48,ať se ostatní poučí, co vědomě či nevědomě dělají
Nanet: co mám říct?