Moderní způsob života může být poněkud problematický. Znečištěné prostředí, stres, stále častější chemické úpravy a tepelná ošetření vlasů mohou vaše vlasy vysušovat. Je však důležité všímat si také vlasové pokožky. Stejně jako kůže na jiných místech těla je i vlasová pokožka zranitelná a vystavená každodenním vlivům, které ji mohou dráždit a způsobovat její přecitlivění. I když problematickou vlasovou pokožkou trpí mnozí z nás, často nevíme, co dělat, a vlasovou pokožku tak nakonec zcela zanedbáváme. Odborníci ze Schwarzkopf Professional proto nyní nově na trh uvádí novou řadu BC Bonacure Sensitive Soothe, který je speciálně určený pro snížení podráždění vaší vlasové pokožky až o 50 %. Nyní můžete pečovat o svou podrážděnou vlasovou pokožku a užívat si opět báječného pocitu z krásných, zdravých a zářivých vlasů.

bc

BC Bonacure již dlouhou dobu patří k průkopníkům v oblasti vlasové péče především tím, že nabízí specifická řešení pro specifické potřeby vlasů. Díky výzkumům a inovacím vám tyto speciální přípravky umožňují poskytnout vlasům široké spektrum nejrůznější péče. Dnes jsme však ještě o krok dál.

Nový BC Sensitive Soothe využívá mimořádně šetrné pečující složky. Výtažky z aloe vera jsou již dobře známé. V nové řadě BC Sensitive Soothe se však aloe vera snoubí ještě s dalšími účinnými složkami jakou jsou SENSITIVIN a technologie Amino Cell Rebuild. Díky tomu vznikla komplexní řada přípravků s vyšší a zároveň šetrnější účinností - posiluje vlasovou pokožku, obnovuje její přirozenou obranyschopnost a zároveň regeneruje vnitřní poškození vlasů.

BC Sensitive Soothe nabízí přípravky určené pro zklidnění vlasové pokožky všech typů vlasů a s BC Sensitive Soothe Stylingovou emulzí můžete svým vlasům dopřát libovolný styling a nemusíte přitom slevovat ze svých požadavků na péči o vlasy.

V nové řadě jsou dostupné tyto přípravky:

  • BC SENSITIVE SOOTHE jemný šampon: jemný a šetrný šampon pro každodenní použití citlivě čistí vlasovou pokožku a nezpůsobuje její podráždění. Je vhodný pro všechny typy vlasů a je jediným přípravkem v této řadě, který využívá jemné cukrové tenzidy poskytující jemné čištění a ochranu bez zatížení vlasů.
  • BC SENSITIVE SOOTHE jemná zklidňující kúra: hloubkově působící kúra určená pro narušené, porézní vlasy. Můžete používat jednou nebo dvakrát týdně. Ideálně se hodí pro suché, poškozené vlasy, které potřebují regeneraci, a zároveň předchází podráždění citlivé vlasové pokožky.
  • BC SENSITIVE SOOTHE jemný kondicionér: bohatý, krémový kondicionér pro každodenní použití a péči o všechny typy vlasů. Jemná receptura chrání citlivou vlasovou pokožku před podrážděním.
  • BC SENSITIVE SOOTHE zklidňující sérum na vlasovou pokožku: zklidňující sérum na vlasovou pokožku pro suchou citlivou vlasovou pokožku náchylnou k přecitlivělosti a podráždění. Šetrně vyrovnává přirozené pH vlasové pokožky, snižuje podráždění a omezuje svědění.
  • BC SENSITIVE SOOTHE stylingová emulze: sametová a pečující, tato emulze ve spreji poskytuje lehkou fixaci nebo může být použita jako podpůrný prostředek při stříhání vlasů. Poskytuje nezbytnou péči a zároveň napomáhá snížit riziko podráždění citlivé vlasové pokožky. Zanechává všechny typy vlasů hedvábné a lesklé a nezpůsobuje podráždění.

Pokud vás trápí citlivá vlasová pokožka, vyžádejte si ve svém kadeřnickém salonu přípravky nové řady BC Sensitive Soothe, který snižuje podráždění až o 50 %.

Reklama