Zvýšená citlivost, suchá a zarudlá pokožka, svědivý, svíravý pocit. To jsou problémy, které trápí stále větší procento populace. Podle výsledků nedávného evropského výzkumu* hodnotí svou pokožku jako citlivou 30% žen. Dokonce 37% dotázaných žen zároveň uvádí problémy s nadměrným podrážděním pokožky hlavy! Příčiny bývají různé, nejčastěji je to uspěchaný životní styl, stres, vnější vlivy počasí nebo nevhodná péče. Ve snaze předejít těmto problémům, se spotřebitelky často raději vzdávají možnosti použití fixačních a stylingových přípravků. Řešení nabízí Schwarzkopf & Henkel v podobě novinky 3 Weather Taft Sensitive, která přináší perfektní fixaci účesu speciálně vyvinutou pro citlivou pokožku hlavy.

Značka Taft představuje novou stylingovou řadou 3 Weather Taft Sensitive s recepturou, která byla pečlivě dermatologicky testována. Přípravky řady 3 Weather Taft Sensitive neobsahují parfém a díky svým jemným ingrediencím jsou mimořádně šetrné i k té nejcitlivější pokožce hlavy. Po jejich použití se vlasy nelepí a zároveň jsou chráněny před vysoušením. Proto pak nevzniká nepříjemný svědivý pocit a pokožka hlavy není červená. Taft Sensitive je extra silně tužicí, a tedy účesu zároveň dodá i perfektní fixaci.

Řada 3 Weather Taft Sensitive:

Ø       Lak na vlasy, 250ml, extra silně tužicí  – nabízí složení speciálně určené pro citlivou pokožku hlavy. Přípravek perfektně zpevňuje účes a přitom nevysušuje pokožku. Doporučená maloobchodní cena je 89 Kč.

Ø       Pěnové tužidlo 200 ml, extra silně tužicí – bylo vyvinuto rovněž s ohledem na potřeby citlivé pokožky. Zvětšuje objem účesu a nedráždí a nevysušuje pokožku hlavy. Doporučená maloobchodní cena je 89 Kč.

 

Pár dobrých rad na závěr:

Ø       Nezapomínejte na vyváženou stravu, která je jedním z předpokladů zdravé pokožky.

Ø       Snažte se omezit používání fénu nebo kulmy, horký vzduch vlasy a pokožku hlavy vysušuje.

Ø       Pro perfektní styling používejte neparfemované přípravky např. z řady 3 Weather Taft Sensitive.

Reklama