Ekologická i ekonomická krize mají stejnou příčinu - chov hospodářských zvířat,“ říkají následníci duchovní vůdkyně Ching Hai a apelují na obyvatele, aby se obrátili na čistě rostlinnou stravu.

Na náš redakční e-mail dorazila zpráva, která rozhodně stojí za pozornost. Duchovní vůdkyně Ching Hai varuje před ekologickou a ekonomickou krizí. Vybízí proto k veganství...

Tisková zpráva...

Současná naléhavá ekologická a ekonomická krize se neustále prohlubuje a bez okamžité aktivní účasti všech obyvatel ji není  možné dostatečně rychle vyřešit. Podle vyjádření vědců nám v období dvou až tří let hrozí, že překročíme bod zlomu a dostaneme se do krizové, nezvratitelné a nezvladatelné situace.

Z důvodu urgentní potřeby získání a zveřejnění pravdivých a nezávislých informací o současném naléhavém stavu ekologie a ekonomie na naší planetě vznikl jedinečný celosvětový, konstruktivní, televizní, satelitní kanál Supreme Master Television. Své vysílání distribuoval prostřednictvím webu, 14 satelitů a 131 kabelových a IPTV rozvodů.

Vysílání zahrnovalo konference o klimatických změnách, rozhovory s nositeli Nobelovy ceny, vědci NASA, představiteli vlád a environmentálními a dalšími experty.

Z analýzy získaných informací po 5 letech vysílání jednoznačně vyplývá, že ekologická i ekonomická krize mají stejnou příčinu - chov hospodářských zvířat. Existuje jediné možné, snadné a nenákladné řešení, které s sebou přinese i výrazné zlepšení zdravotního stavu obyvatelstva - rychlý přechod na čistě rostlinnou stravu (veganství). Pro záchranu života na planetě není jiná možnost.

Z důvodu naplnění svého poslání Supreme Master Television ukončila dne 2. 1. 2012 své vysílání.

Vše důležité již bylo řečeno, odvysíláno a je nadále zdarma k dispozici na níže uvedených odkazech. V současnosti je potřeba podle těchto informací jen naléhavě jednat!


Navštívil jsem výše zmiňované stránky a udělal si obrázek o tom, co jsem na nich nalezl. Osobně jsem z materiálů drobně v rozpacích. Jednak stránky působí, jako by je na koleni ušil poslední amatér. V několika videích jsou prostřihy na různé vědce a skutečně je mezi nimi i několik nositelů Nobelovy ceny, například na profesora Colina Campbella, který poukazuje na to, že metan produkují také hospodářská zvířata. No, to je mi překvapení.

Takto pojaté, tedy masové veganství je, dle mě, opravdu krátkozraké řešení (mimochodem podotýkám, že sám jsem vegetarián). Co by to znamenalo? Vybití stávajících stád? Nebo jak by si duchovní vůdkyně Ching Hai řešení představovala? A až přijde jiný duchovní vůdce s tím, že metan prdí i lidé, začneme se slepě vybíjet?

Reklama