Je tomu už pěkná řádka let, co jsem podlomená v pase šla k sousedům, neb rodiče nebyli doma a telefon jsme taky ještě neměli, že mě bolí břicho, ať mě zavolají doktora.

Sousedka nelenila, naložila mě do auta a jeli jsme na pohotovost. Tam  mě prohlédly a zdělili, že to ještě tak závažný není a přiložili mě obklad s tím že počkají zda se to uklidní. Opravdu asi do dvou hodin se to zklidnilo a já jela domů s poučením co dělat když to zase začne bolet.

Tenkrát jsem snad jen něco špatně snědla a slepák pobouřila, jelikož od té doby se už neozval. Uběhla další řádka let a ja se vdala, měla rodinu a jednou zrovna na oslavě u těch známých sousedů co mě tenkrát pomohli, mě najednou vzala znova šílená bolest v podbřišku a já poučená z dřívější boby, jsem šla domů a přiložila chladivej obklad. Jenže bolest se stupňovala a tak manžel rozhod jedem do nemocnice.Tam po všech možných vyšetření po delší době zjistili, že mám žlučníkovej kámen co tlačí na ledviny a proto ta bolest byla všude. Takže slepák zase zůstal a šel ven žlučník.

Ovšem jaké bylo mé překvapení když jsem se probrala z narkozy na na pokoji vedle mě ležela sousedka a byla po operaci slepáku, byla to neskutečná shoda okolností, když vyprávěla jak se jí vzala bolest a zase ona poprosila mého manžela zda jí neveme na pohotovost a tam sí jí už nechali a po vyšetření šla rovnou na sál.

Tak doufám, že už po jiné oslavě se nesejdeme znova v nemocnici. Neb já mám ještě slepák a ona žlučník.

Přeji hezký den, řeřicha

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven


To jsou mi náhodičky! :)

Máte za sebou operaci? Dokázali vám zánět rozehnat? Trápil slepák vaše děti? Jaká byla péče lékařů?Trápili vás hladem?Měli jste strach? Následovaly lázně? Znáte nějaký příběh ostatních? Máte v podbřišku pořádného žraloka? Myslíte, že na to má vliv genetika či jídlo?

Pište mi na redakce@zena-in.cz

předmět. střevo

Během dne budeme vaše příspěvky zveřejňovat a autorka jednoho z nich bude odměněna. Balíček pro výherce obsahuje 2x Profi-LACT, doplněk stravy pro udržení střevní mikroflóry, knihu Víme, co jíme, zinek - doplněk stravy a voňavý regenerační olej z granátového jablka.

vyhra

Reklama