O tom, že se dá vztah k pořádku a uklízení přhodnostit, nám napsala čtenářka s nickem řeřicha a my jí za její názor děkujeme.

Mám ráda když je hezky uklizeno, ale nic se nemá přehánět. Dřív jsem se rozčilovala, že vše má mít svoje místo a zlobila jsem se jak na manžela tak na kluky, že vše, co jim odpadne od ruky, tak to tam zůstane a nic po sobě neuklidí.

Tak toto vše jsem přehodnotila, když jsem onemocněla a na delší dobu skončila v nemocnici. Doma zůstal manžel s klukama sám a vím, že se snažili, seč mohli, přesto po mém návratu, byly všude hory prádla...o úklidu ani nemluvě.

A mě to kupodivu ani moc nevadilo, byla jsem ráda, že jsem doma a od té doby jsem poznala, co je důležitější než naleštěná okna, utřený prach atd...

Neříkám, že neuklízíme, ale nemusí to být okamžitě. Když venku svítí sluníčko, jdu se raději projít.

Přeji hezký den řeřicha

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Určitě jsou chvíle, kdy člověk věci v životě přehodnocuje.

Nastaly někdy i u vás, milé ženy-in? Kdy jste si řekla, že jsou na světě důležitější věci, než mít vycíděný byt? Dostala jste se někdy do situace, jakou prožívala řeřicha? Jak byste ji řešila vy? Musel někdo jiný za vás vést domácnost? Komu byste ji svěřila? Napište nám

redakce@zena-in.cz