Děkujeme za příspěvek, v němž čtenářka s nickem řeřicha radí, abyste myslely také trochu na sebe.

Přeji krásný den, k dnešnímu tématu taky přidám pár řádek. Jsem obyčejná ženská, která se snaží, aby alespoň troch hezky vypadala. Ale jak přibývaly roky, bohužel přibyla i kila neb pro samé starosti jsem se stále více odstrkovala na druhou kolej. Na cvičení po celodenním shonu jsem neměla ani pomyšlení, což se projevilo celkově na mé vizáži i na zdraví.

Zlom nastal, když rodiče umřeli a já najednou nevěděla, jak mám zabrzdit a v tem okamžik zasáhl můj mladší syn a k narozeninám mě poslal na welnes víkend do lázní, zajistil tam spoustu o pečujících procedur a já se se opravdu cítila jak v sedmém nebi.

V ten okamžik jsem si uvědomila, že musí myslet taky víc na sebe. Jak žena vypadá není jen o líčení i když trocha řasenky taky pomůže, ale hlavně o tom jak se člověk cítí na duši neb stres je ten největší zabiják krásy.

Od té doby dostávám k vánocům a k narozeninám pouze dárky relaxační. Zrovna tento týden jsem se vrátila z Poděbrad, kde jsem strávila krásné tři dny, kdy jsem si zašla i na kosmetiku. Musím říct, že ještě dnes se cítím moc dobře, mám větší chuť do života a i to občasný cvičení už zvládnu s lehkostí  a vše se odrazilo i na mé vizáži. Kdybych tenkrát alespoň trochu poslechla a přibrzdila, nemusela jsem řešit tolik zdravotních problémů, které zapříčinil právě stres.

Jak se říká, chybami se člověk učí, ale hlavně nesmíme si to uvědomit pozdě.

Tak hezký klidný den řeřicha

Děkujeme za připomenutí. Člověk by se měl opravdu občas pozastavit ...

Co vy na to, milé ženy-in? Myslíte na sebe alespoň občas? Nebo se také necháváte až na posledním místě? Co děláte pro svoji krásu a zdraví? Podělíte se s námi o své zkušenosti? Napište nám na dnešní téma, které zní: Jak o sebe pečujete?

redakce@zena-in.cz

Soutěž: fén

 

Reklama