dieta.jpg

Foto: Shutterstock

Reportérka Dianne Bourne a matka dvou dětí se s veřejností podělila o svou zkušenost s dietou podle Victorie Beckham. Ta je známá tím, že jí celé roky dokola stejné dílo – zeleninu připravovanou na páře a vařenou rybu.

David Beckham nedávno v médiích odhalil, že jeho manželka Victoria jí „posledních 25 let dokola to samé“. Zpěvačka Spice Girls, z níž se stala módní ikona, je dobře známá svým zdravým životním stylem, ale bylo to vůbec poprvé, co jsme slyšeli, čím přesně se stravuje. Její manžel v podcastu River Café Table 4 prozradil, že se Victoria celé ty roky drží téměř výhradně stejných jídel z ryb a zeleniny. „Od té doby, co ji znám, jí jen grilované ryby a dušenou zeleninu. Jen velmi zřídka se od toho odchýlí,“ řekl.

shutterstock-428331670.jpg

Foto: Shutterstock

Podobný jídelníček jako Victoria se rozhodla vyzkoušet i reportérka Manchester Evening News. Vydržela u něj týden, ale byla značně zklamaná. Kromě toho, že jí dieta stála dost peněz (utratila 1 193 Kč za jídlo na týden jen pro sebe), také jí prý šíleně zapáchal dům rybinou, když jednotlivé pokrmy připravovala. „Každý den musím vynášet odpadky, abych se zbavila toho nesnesitelného smradu z obalů. I tak ale závan oceánu a mrtvé ryby stále visí ve vzduchu,“ napsala ve svém článku pátý den.

Ke snídani si pak Dianne dala čerstvé ovoce a občas si dopřála i sklenku vína tak, jako to dělá Victoria. Uprostřed týdne uvedla, že by si šla za normálních okolností zaběhat, ale tentokrát nemůže, protože nemá dostatek energie. Také psala, že jídlo bylo velice mdlé a stále byla nesnesitelně hladová. Největší zklamání ale přišlo na konci týdne. Místo toho, aby její váha klesla, Dianne přibrala 225 gramů. Rozhodla se tedy, že tato dieta není tou správnou cestou a okamžitě s ní skončila.

„Vrátím se k mému oblíbenému stravování podle Slimming World plánu, kde můžu jíst dovolená jídla jako ovoce, zeleninu, rýži a těstoviny a hlavně nebudu hladová,“ dodala.

Zdroje MirrorDianne Bourne/Manchester Evening News, River Café Table 4

Reklama