Kromě vaření jsme se také seznámily s novinkami od Viledy, které jsou spjaté s úklidem. Všechny jsme si mohly v rámci naší akce vyzkoušet.  Je skvělé konstatovat, že s tak vychytanými pomocníky jako jsou různé hadříky a houbičky od Viledy, je úklid opravdu snazší a rychlejší. Navíc, když se přidá vylepšený mop jako je Easy Wring Ultramat nebo pomocník pro mytí oken Vileda Windomatic, baví úklid i ty, kteří ho neustále odkládají nebo odbývají.

My jsme se na tyto produkty podívaly pěkně zblízka a všechny jsme je otestovaly. Výsledek? Líbily se nám moc! Zejména vychytaný kýbl s mopem Easy Wring Ultramat a vysavač na okna  Vileda Windomatic.

Vileda

Jak naše testování probíhalo? Podívejte se na naše fotky a video z akce. Takové pomocníky testujeme moc rádi!

Když jsme v tombole vyhlašovali ceny - Vileda Windomatic a Easy Wring Ultramat, nenašla se jediná čtenářka, která by si takovou výhru nepřála. Je vidět, jak nám záleží na čisté domácnosti a na způsobech a pomocnících, které nám s úklidem pomohou.

Jaké produkty Vileda jsme testovaly?

Vileda

Hadřík ACTIFIBRE - díky mikrovláknům se hodí na všechny povrchy bez rozdílu, a je stejně savý jako běžně používané houbové hadříky. Uplatnění najde v celém domě. Hadřík je revoluční také tím, že je při jeho výrobě použita technologie aktivní absorpce, díky které je Actifibre dokonale savý a zanechává umytou plochu suchou.  Navíc ho po „akci“ jednoduše vyždímáte. Je pratelný a velmi rychle schne, takže dlouho vydrží a po chvíli je zase připraven na další mytí. Nezanechává nevzhledné šmouhy, chloupky, ani nepoškrábe váš oblíbený kus nábytku.

Vileda

Pomocník od značky Vileda  Easy Wring Ultramat, je skvělý mop, který  velmi usnadní vytírání. Ždímání jde samo, díky praktickému pedálu - stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring Ultramat vyždímá mop do poslední kapky. Savost zaručuje tkanina ze 100% mikrovlákna a chytrý tvar ždímače zabrání při ždímání vyšplouchnutí vody. Unikátní „XXL power zóna“, kterou je mop vybaven, je ideální přímo na důkladné čištění podlah.

Vileda

Vileda Windomatic je vysavač na okna vybavený gumovou lištou. Stačí okno umýt čisticím prostředkem a potom ho už rovnou můžete vysušit přístrojem Windomatic. Tento pomocník odsaje všechnu špinavou vodu do integrované vodní nádržky, kterou lze snadno a pohodlně mýt v myčce na nádobí. Odpadá leštění, zůstanou jen dokonale čistá okna a k tomu i nezašpiněný parapet a podlaha. Díky flexibilnímu krku, který zajišťuje správný úhel mytí, snadno dosáhnete i do rohů a dolních záhybů oken.  Speciální dvojitá gumová lišta navíc zajistí okna bez jediné šmouhy. Je vhodný také na okenní rámy, zrcadla a všechny hladké povrchy.

Více na www.vileda.cz

vileda

Reklama