V pondělí 23. 11. jsme připravili pro naše čtenářky předvánoční akci v pražské „Tančící kuchyni“ spojenou s testováním parních generátorů Tefal Pro Express Total Plus 62.

Většina z nás si žehlení s parním generátorem vyzkoušela hned na místě, u žehlicího prkna. Jistě znáte situaci z domova, kdy se vám vrší vyprané prádlo v koši a přijde čas, kdy vám nezbyde vzít do ruky žehličku, a vy musíte prádlo vyžehlit.  Čím víc prádla, tím víc času u žehlicího prkna strávíte.

Tefal

S parními generátory je to ale jinak. Tím, jak dokonale a poctivě žehlí a to díky síle páry, kterou můžete ovládat, vyžehlíte nejen dobře, ale také rychle.  A to jsme si chtěly s kolegyněmi a se čtenářkami vyzkoušet. Také vám jistě jako ostatním dělá problém, když má vaše oblečení knoflíčky, různé záhyby nebo řasení, musíte jemně a zručně zacházet s žehličkou, aby žehlený svršek vypadal k světu. Tento parní generátor měl zajímavou vychytávku – zespoda žehličky šla pára ze špičky. Takže tato náročná místa byla díky páře a horké špičce rychle a kvalitně vyřešena.

Největším benefitem, na kterém jsme se shodly je u parního generátoru, který jsme testovaly, kvalita a rychlost žehlení. Když vezmete parní generátor do ruky a můžete si ho sami vyzkoušet, poznáte díky své zkušenosti, jak dobře pracuje. 

Přímo na akci jsme si udělaly malý dotazník – na téma co čekáte od své žehličky ve srovnání s parním generátorem, který jsme testovaly. Jednoznačně vyhrála parní síla a kvalita žehlení.  Takže za nás za redakci a za čtenářky, které parní generátor Tefal Pro Express Total Plus 62 testovaly – můžeme doporučit.

Podívejte se na fotky a na naše video, jak proběhlo testování.

Žehlení Zdar! Pokud patříte mezi ty, které žehlení nemají rády, věřte, že s parním generátorem vám to půjde dobře a rychleji.

testováno

Přečtěte si více o parním generátoru:

Reklama