Minulý měsíc probíhala na našich stránkách krásná soutěž o voucher na nákup v hypermarketu Globus v hodnotě 5000 Kč. Jednalo se o vánoční nákup, který mnoho z nás řeší těsně přes Vánoci – zde je upoutávka na soutěž Velká soutěž o vánoční nákup v hodnotě 5000 Kč!


Podívejte se na naší fotoreportáž, Tereza i její přítel, který se nákupu také zúčastnil, byli moc milí a z výhry měli upřímnou radost. My máme velmi dobrý pocit, jak se naše akce vydařila. V dalším článku si v rozhovoru budete moci přečíst, co všechno Tereza nakoupila a jaké jsou její tipy ze sortimentu hypermarketu Globus.

Náš tip pro nákup v hypermarketu Globus:

 

V Globusu máte díky vlastnímu řeznictví a pekařství, které jsou přímo v zázemí každého z HM Globus, záruku toho nejčerstvějšího pečiva a masných výrobků. Ve standardní nabídce najdete i produkty např. pro exotickou nebo světovou kuchyni. V rámci nákupu můžete využít i chytré technologie, které šetří váš čas i záda – např. formát samoobslužného nakupování Scan&Go. Globus ale není jen o jídle, ale o celé šíři nabízeného sortimentu. Vánoční nákup bude díky rozmanitým segmentům (např. hračky, papírnictví, oblečení, gurmet, vánoční dekorace a osvětlení) opravdu snadný.
Přiznání redakce:
Jakmile jsme opustili výherkyni Terezu, šli jsme i my nakupovat dárky. Samozřejmě v Globusu, protože tady na jednom místě nakoupíte vše, co potřebujete.

Více o akčních cenách a pohodlných nákupech na GLOBUS.CZ

Reklama