Ve čtvrtek 26.5.2016 se konala další oblíbená akce spojená s vařením v pražské Chefparade. Tuto akci jsme pro naše čtenářky připravili ve spolupráci se značkou KitchenAid, která byla partnerem kulinářského eventu. Protože se KitchenAid propojuje se zajímavými foodblogery, seznámili jsme se s milou bloggerkou Tinou z blogu www.tinajedoma.eu. Ta si pro nás připravila povídání a představení robota KitchenAid Artisan, se kterým pracuje a kterým jsme na místě mohli vyzkoušet, také jeho základní příslušenství. Díky skvělému nástavci na výrobu zmrzliny nám také připravila zmrzlinu.

Naše hodnocení: Velmi kvalitní kovový robot, který hravě zvládne veškeré funkce – více zde. My jsme jej testovali při přípravě těsta, krémů, omáčky na špagety a při výrobě zmrzliny. Mohli jsme si prohlédnout další příslušenství – každá majitelka tohoto robota si může k základní verzi přikoupit, co chce a potřebuje. Vyzkoušeli jsme i nástavec na výrobu zmrzliny, ten najdete zde.

vaření

Co o multifunkčním robotu říká bloggerka Tina? Proč by chtěla doporučit Kitchen Aid ostatním čtenářkám?  Mnoho žen i mužů se v kuchyni k některým věcem neodhodlají, ale s robotem KitchenAid zjistí, že zvládnou úplně všechno. A skoro bez námahy. Robot má nádherný design, což je pro hodně lidí také rozhodující faktor. Mně při práci přináší jistotu, že s ním zvládnu všechny recepty. Když se podíváte na různé pořady o vaření ze zahraničí, tak tam všude pracují s KitchenAid.

 
KitchenAid vnímá své roboty jako kreativní prodloužení rukou kuchaře a díky tomu, že poskytují optimální kontrolu na profesionální úrovni, jsou výsledky stejné, jako by byly vytvořeny ručně. Kuchyňský multifunkční robot Artisan se sklopnou hlavou poskytuje toto všechno v ikonickém designu. Robot Artisan 5KSM150PS je vybaven velmi tichým a výkonným 300W motorem s deseti rychlostmi od 58 do 220 ot/min. Přímý pohon konstruován ozubenými koly namísto běžného řemene zabezpečuje vyšší účinnost.  Roboty KitchenAid pracují na nižších výkonech při různých zátěžových podmínkách než běžné roboty. Důsledkem je pak delší životnost motoru. Roboty KitchenAid využívají planetárního systému mixováníČinnost robotu je rotační a navíc se rotačně pohybuje jak šlehací metla, tak hnětací hák nebo plochý šlehač a to od středu až po okraj celé mísy. Díky tomu jsou přísady mixovány rychle, stejnoměrně a důkladně. Do otvoru pro umístění přídavného příslušenství v přední části kuchyňského robotu lze upevnit širokou škálu volitelného příslušenství, díky kterému můžete s robotem strouhat, krouhat, krájet, lisovat, mlít a ještě mnohem více. Vše o robotu najdete na této stránce http://kitchenaid.cz.

Jaké pokrmy jsme na akci připravili a uvařili s blogerkami Tinou a s Elly?

Protože nás zajímalo, jak se dá vařit bez lepku, většina receptů byla ze surovin, které neobsahovaly lepek.

Kromě našich receptů ještě Tina donesla tvé doma připravené dezerty, které byly úžasné! Zde jsou recepty:

Podívejte se na naše fotky a na krátké video, které dokumentuje naši akci spojenou s vařením: 

 

Jak popsala Tina naší společnou akci? Podívejte se na její článek na blogu Tina je doma: Vždy jsem chtěla vařit na kurzu nebo předvádět ostatním, jak se pracuje s robotem, radit, jak na to, jak připravit recepty… a tento čtvrtek jsem si to konečně vyzkoušela. Jak mě to bavilo? Více na www.tinajedoma.eu

Jaké výrobky od KitchenAid jsme na akci mohli testovat?

Recepty blogerky Tiny najdete na www.tinajedoma.eu a na blogu KitchenAid http://blog.kitchenaid.cz/, krásné výrobky KitchenAid najdete na http://kitchenaid.cz/.

Recepty blogerky Elly najdete na www.bohynekuchyne.cz

Testováno

Reklama