Testovali jsme novinky Somat a Pur. Jak naše testování dopadlo?

Mytí nádobí a průběžný úklid je součást každé práce v kuchyni. Zejména když vaříte velké množství jídel pro více osob, zašpiníte mnoho nádobí. Které během chvíle zase potřebujete, takže musíte myslet na to, aby bylo včas připravené a čisté. Proto se nám při naší kulinářské akci velmi hodilo propojení testování receptů a zároveň prošly zátěžovým testem přípravky na mytí nádobí a to jak pro mytí v ruce, tak pro mytí nádobí v myčce. A partnerem nebyl nikdo jiný než naše oblíbené značky Somat a Pur, o kterých vás pravidelně informujeme a několik testování již na našich stránkách proběhlo.

Na čtvrteční akci opravdu myly nádobí všechny účastnice. Kdo zrovna nevařil nebo nepřipravoval jídlo, stál u dřezu a myl nádobí. Mezitím, co myčka jela na zvolený program, se mylo nádobí pod tekoucí vodou hezky v ruce. Práce nám šla od ruky a všechno nádobí bylo čisté a připravené pro další použití. Podívejte se na fotky, jak nám šla práce pěkně od ruky.

V závěru si každá čtenářka odnesla novinky od značky Pur a Somat domů pro domácí testování. Kromě nových tablet čtenářky zaujal nový čistič myčky, který se vkládá do myčky ke špinavému nádobí. Takže se jednoduše přidá do myčky na začátku mycího procesu. Nemusíte již zapínat myčku na prázdno, aby se vyčistila. Těšíme se tedy na výsledky testování, se kterými vás seznámíme.

Jaké pokrmy jsme na akci připravili a uvařili s blogerkami Tinou a s Elly?

Podívejte se na fotky, kde jste testovali a zkoumali novinky Pur a Somat:

Podívejte se na video:

Jakou převratnou novinku od značky Somat jsme mohly otestovat?

 Nový Somat: 100% účinnost mytí s nula procenty fosfátů

Složení všech výrobků Somat bylo kompletně inovováno odstraněním fosfátů a posíleno účinkem kyseliny citrónové. Pro zářivě čisté nádobí bez námahy.

 f

0% fosfátů

Fosfáty byly doposud klíčovou ingrediencí u většiny přípravků do myček, protože zvyšovaly jejich účinnost při mycím procesu. Avšak fosfáty mohou způsobit zvýšení výskytu vodních řas, neboť jsou hlavní složkou jejich potravy a tím mohou vést k nárůstu znečištění vody. Proto nová generace prostředků na mytí nádobí v myčkách Somat přichází s bezfosfátovou recepturou, která navíc zaručí 100% účinnost.

 

100% účinnost

Protože fosfáty byly doposud klíčovou ingrediencí v mytí, bylo nutné na vývoj nového Somatu věnovat několik let rozsáhlého výzkumu. Veškeré Somat receptury na tablety, gely i prášek byly změněny tak, aby i nadále zajistily vysoký standard mytí i bez této složky, což vyžadovalo kompletní přepracování receptur. A co více, složení výrobků bylo posíleno o sílu kyseliny citrónové, které jsou nyní ještě silnější proti připečeninám.

Více na www.somat.cz

a

Reklama