Minulé úterý jsme se sešly v příjemném prostředí naší oblíbené Tančící kuchyni v centru Prahy. Společnost jste nám dělaly vy, čtenářky našeho magazínu, spřátelené blogerky, naše kamarádky a zástupkyně značky Idelyn® Beliema, která pouští do světa velmi zajímavou kampaň.

Jsme v 21. století. Jsme moderní, pokrokové a stále ještě neumíme pojmenovat svůj klín tak, aby nám to nepřišlo hloupé, trapné či nepatřičné. Vyzkoušely jsme si to na vlastní kůži

názvy

Značka Idelyn® Beliema, která se stará o ženské intimní zdraví, se rozhodla prolomit tabu okolo ženské intimity a najít pozitivní a vhodné označení pro naši vagínu. Rozhodně držíme palce.

Podívejte se na inspirativní video

I my jsme se trochu ošívaly a chvilku to trvalo, než se prolomily ledy. Schválně, zkuste si na papír napsat tři výrazy, jak nazýváte svoje pohlaví. To byste koukaly, jaké se sešly pojmenování a jaká debata se následně rozpoutala. Útulnou Tančící kuchyní se ozývaly poetické názvy jako orchidej či květinka, dětské výrazy jako lulinka a prcinka i ostřejší označení jako pička.

Podívejte se do fotogalerie, jak naše akce probíhala.

Nad schopností mluvit otevřeně o intimních partiích jsme si pak povídaly s psychoterapeutkou Karin Řehákovou. Co žena, to výraz. Každá jsme totiž jiná, každá pocházíme z jiné rodiny, máme jiný temperament i přístup sama k sobě. Pro mě osobně bylo nejzajímavější mužský a ženský přístup k této věci.

A jelikož se tento „fenomén“ nedá shrnout do několika vět, těšte se na rozhovor, který bude brzy následovat.

Zapojte se do hlasování na těchto stránkách: https://cz.findthename.eu. Anketa končí 22. 2.

A nebojte se nazývat věci správnými jmény! 

Reklama