Na konci července proběhla spolu s našimi čtenářkami další zajímavá kulinářská akce, tentokrát na téma piknikové letní vaření a pečení. Akce se konala v pražské Chefparade a vyzkoušeli jsme celkem 8 receptů. Piknikové recepty jsou zejména o jednoduchosti, žádné hodiny trávené v kuchyni. Je léto, tak proč si ho neužít!

Všechny recepty najdete v tomto článku - Tip na naše recepty: testování mléčných produktů od Mlékárny Valašské Meziříčí

Mlékárna VM

Mlékárna Valašské Meziříčí byla jedním z partnerů naší akce. Její bílé jogurty, zakysané smetany a kyška se vám jistě budou hodit pro letní pečení.  

Náš redakční názor:

 Všechny tři výrobky jsou velmi dobré! Zakysané smetany a bílý jogurt se navíc hodí i pro různé pomazánky či dipy, využijete je tudíž i pro grilování.

Mlékárna VM

Jak hodnotí mléčné výrobky naše čtenářky?

Všechny se shodují na stejném názoru – zakysaná smetana má skvělou konzistenci (ani tekutou, ani tuhou, prostě takovou, jako má ideálně mít). Jogurty jsou velmi dobré, jemně nakyslé a kyška byla pro mnohé překvapením – některé čtenářky ji nekupují a neznají. Proto jsme vedli delší debatu o její využitelnosti. Některým přišla na chuť, jiní dávají přednost kysané smetaně nebo bílému jogurtu. Všechny jsme se ale shodly na tom, že její využití v ovocném smootie, které jsme na akci vyzkoušeli, dodalo nápoji zajímavou svěží chuť.

Podívejte se na fotky a na naše video z akce:

Pokud přes léto rádi vaříte a pečete, naším tipem jsou mléčné výrobky od Mlékárny Valašské Meziříčí. Více najdete na stránkách www.mlekarna-valmez.cz

Mlékárna VM

Čtěte také:

Reklama