ce1.jpg
Foto: Michal Protivanský

Pokud si pořizujete do domácnosti nějaký spotřebič, vždy je dobré, když máte možnost si jej pořádně prohlédnout, dozvědět se více o všech jeho možnostech a následně si ho také „osahat“ a vyzkoušet. V tom nám určitě dáte za pravdu. Proto jsme požádali deset testerek z řad našich čtenářek, aby s námi otestovaly tři modely tyčových a bezdrátových vysavačů od Electrolux.

tra.jpg
Foto: Michal Protivanský
60b4d5d1b29f5ele1.jpg
Foto: Michal Protivanský

Akce se konala 19. května ve velmi příjemném prostoru Coworkingového centra WorkLounge v pražském Karlíně. Nejprve jsme si poslechli krátkou prezentaci od odborníka ze společnosti Electrolux Reného Kubaníka a názorné ukázky, co všechno tyto tři modely tyčových akumulátorových vysavačů z řady Well Q7 a Well Q8 umí a jak pracují. Následně si mohly všechny účastnice všechny modely vysavačů osobně vyzkoušet a testovat, jak vysávají, jak se s nimi manipuluje, jak funguje důmyslný systém samočištění, snadnost rozebrání vysavače a způsob jeho složení. Také se mohly samy přesvědčit, jaký mají z jednotlivých modelů dojem a to, jestli by si ho samy koupily či by jednotlivé vysavače doporučily ostatním.
sas.jpg
Foto: Michal Protivanský
te4.jpg
Foto: Michal Protivanský

Své zkušenosti nám pak sepsaly a následně je vložily na web www.heureka.cz a na www.electrolux.cz k jednotlivým modelům. Je dobré vědět, že naše testerky své zkušenosti takto předaly dál po své reálné zkušenosti. Nejen, že si jejich recenze můžete přečíst v našem článku, ale seznámí se tak s nimi i potenciální zájemci o konkrétní vysavač, který prošel testem deseti testerek.

ele5.jpgFoto: Michal Protivanský

Shrnutí celé akce

Jednotlivými recenzemi se budeme zabývat v následujícím článku, ale už nyní víme, že testování dopadlo velmi dobře. Všechny testerky byly velmi spokojené a zajímaly se o to, co jednotlivé vysavače všechno umí a jak se s nimi pracuje. Výhodou bezdrátových vysavačů je, že můžete vysávat kde chcete a nemusíte řešit, kam zapojit šňůru do zásuvky. Nabitá baterie dodá vysavačům energii na 50minutové vysávání, což, jak se testerky shodly, stačí pro úklid domácnosti. Všechny tři typy vysavačů mají krásný moderní design a velmi snadno se pomocí „klik systému“ rozebírají a skládají. Vysavač nezabírá zbytečně moc místa – postavíte ho do samostojící nabíjecí stanice a tam vydrží stát tak dlouho, pokud ho opět nepotřebujete. Celkově jsou všechny modely velmi lehké a dobře se drží díky speciální ergonomické rukojeti. Mají praktické příslušenství – například hubici na čalouněný nábytek, pro vysávání matrací nebo teleskopickou hubici. Příslušenství se navíc dá dokoupit, pokud potřebujete ještě něco navíc. Velmi dobře vysávají, rychlost se dá regulovat, dobře zajíždí pod nábytek a kvalitně vysají i rohy. Velmi vychytané je samočištění rotačního kartáče a celková údržba vysavače, který je bezsáčkový. Dobré vysávání všech typů podlah zajištují kvalitní filtry. 5stupňový systém filtrace s filtrem E10 odstraní až 99,99 % mikročástic* prachu (> 1 µm) a přináší vám dokonale čisté a zdravé domácí prostředí. Testerky byly s testovanými modely velmi spokojené.

tes6.jpg
Foto: Michal Protivanský

Jak vysavače a naši akci hodnotily testerky? Přečtěte si jejich vyjádření

Všechny tři předváděné stroje shledávám naprosto skvělými. Úžasně ulehčí práci, pěkně se na ně dívá, jsou prakticky minimalistické na prostor – uskladnění. Snadná údržba i manipulace, vynikající výkon.
Helena P.

tes1.jpg
Foto: Michal Protivanský

Tyto vysavače jsem neznala a velmi mile mě překvapily, co všechno umí a jaký mají velký sací výkon. Když jsem si všechny tři vyzkoušela, zjistila jsem, že jsou opravdu dobré.
Laďka P.

tes2.jpg
Foto: Michal Protivanský

Těžko vybrat favorita. Všechny 3 modely jsou krásné a každý má něco navíc. Vše je využitelné.
Eva

ele2.jpg
Foto: Michal Protivanský

Bylo by těžké si vybrat favorita, protože každý z předváděných vysavačů má své výhody. Nakonec u mě zvítězil typ Animal, protože v mé domácnosti žije pes i kočka a mám většinou hladké povrchy. Nicméně hlavice se dají dokoupit a jsou kompatibilní s ostatními typy tyčových vysavačů. Všechny tři vysavače jsou velmi dobré a mají super funkce. 
Michaela M.

ele7.jpg
Foto: Michal Protivanský

Všechny vysavače jsou lehké, skvěle ovladatelné a ergonomické. Mají vkusný design. V chodu vydrží cca 50 minut. Tyto vysavače jsou skvělými a vhodnými pomocníky, s nimi vás úklid bude bavit. Vyrábí se ve více barvách, tak si může vybrat každý.
Gabriela V.

ele6.jpg
Foto: Michal Protivanský

Myslím, že se akce velmi povedla a bavilo mě testovat vysavače, které neznám. Díky podrobnému vysvětlení jsem si mohla vyzkoušet všechny funkce, které vysavače umí. Testovala jsem je důkladně, abych mohla napsat objektivní hodnocení. Myslím, že jsou povedené a moje zkušenost je pozitivní.
Karol K.

tes4.jpg
Foto: Michal Protivanský

Velmi ráda jsem vysavače testovala. Líbí se mi, že si v klidu můžu všechny vyzkoušet a podívat se, jak fungují. Kdyby to takto šlo před nákupem jakéhokoliv spotřebiče! Vysavače se mi moc líbily, nejvíce bych sama za sebe ocenila model určený pro alergiky, protože mé dítě má potíže s jarními pyly.
Petra

tesss.jpgFoto: Michal Protivanský

Akce se mi líbila, vždy je dobré vidět na vlastní oči, jak produkt funguje. Vysávám každý druhý den, proto mě zajímají novinky.
Marta K.

60b4d68cb2795blobid0.jpg
Foto: Michal Protivanský

sss.gif

Jaké modely jsme vyzkoušeli?

Electrolux WQ81-ALRS - ­Nový WELL Q8 specialista pro alergiky
te1-.jpg

Electrolux WQ8-PANIM - Nový WELL Q8 specialista pro majitele domácích mazlíčků
te2.jpg

Electrolux WQ71-P52SS - Nový WELL Q7 specialista na veškeré typy podlah s hubicí Power Pro
te3.jpg

V příštích článcích se můžete těšit na jednotlivé recenze, budeme se věnovat každému modelu zvlášť.

Poděkování Coworkingové centrum WorkLounge | Kanceláře Karlín – zde jsme realizovali naši krásnou akci.
 

Reklama