Přinášíme vám reportáž z naší krásné akce, která se konala 3. května v pražském multifunkčním prostoru Tančící kuchyně. S vybranými čtenářkami jsme se sešli, abychom vyzkoušeli výkonný a super tichý vysavač Electrolux UltraSilencer Zen. Akce probíhala podle plánu – nejprve nám odborník z firmy Electrolux představil testovaný vysavač, ukázal nám, co všechno umí a následně si každá z účastnic akce mohla vyzkoušet všechno příslušenství a to, jak vysavač reálně funguje.

Elektrolux

Všechny nás překvapilo, jak je vysavač tichý. Díky osobní zkušenosti jsme také vyzkoušeli, jak je výkonný a jak se s ním manipuluje a pracuje. Podívejte se na video a fotky, jak jsme se bavili! Na konci akce, jak je na našich akcích zvykem, proběhla tombola o jeden vysavač. Ten získala čtenářka Helena, která dojetím nemohla skoro ani mluvit a přiznala, že se jí vysavač velmi hodí, protože má doma tři kočky a psa. Takže vysávání podlah a čalouněného nábytku je u ní každodenní práce. Měla velkou radost.

Všechny čtenářky nám následně napsaly svá hodnocení, kompletní recenze vám přineseme v dalším článku. Zde vybíráme některé z nich:

Electrolux

Markéta Š.

Vysavač je naprosto úžasný. Líbí se mi jeho tichost, nástavec 3v1 a že je vhodný pro alergiky. Jako žena také oceňuji nízkou váhu. Další velké plus je délka kabelu a teleskopická násada. Skvělé jsou velké ovládací našlapovací tlačítka, která se dají ovládat nohou. Zesílený sáček je také báječný. Vysavač bych si do budoucna rozhodně pořídila. Nadchl mě.

Michaela M.

Neuvěřitelně tichý a přitom výkonný. Lehký, jednoduchá manipulace a vychytané příslušenství. Skladný a jednoduchý s velmi příjemným designem. Úžasný, prostě ho chci!

Dominika M.

Velice mě překvapil. Tak tichý vysavač jsem nečekala. Mimo jiné se mi líbí nastavitelná síla sání, skladnost a jeho příslušenství – hlavně nástavec 3v1. Také mě zaujala ohebná hadice – odolná. Celkově je skvělý a opravdu překvapil.

Electrolux

Helena P.

Přístroj má evidentně spoustu výhod. Především tichý provoz a nízká váha. Skvěle zpracované nástavce a omyvatelný filtr! To je pro mě objev. Stejně tak informace, že s ním lze čistit záclony od prachu J

 

Jaký vysavač jsme testovali, jaké jsou jeho benefity?

 

Nejtišší vysavač na světě

S hlučností pouze 58 dB je Electrolux UltraSilencerTMZEN nejtišším vysavačem na světě. Tohoto jedinečného výsledku se podařilo dosáhnout díky řadě technických vylepšení, která si kladla za cíl jediné: snížit hlučnost, která, jak vyplývá z průzkumu společnosti Electrolux, je tím, co nejvíce obtěžuje při vysávání (36 % respondentů).

Systém Silent ZEN™ zaručuje díky několika vrstvám těsnění vysavače nový, tišší zážitek z vysávání. K poklidnému provozu přispívá hadice Silent AeroPro™, která má nyní hladší vnitřní profil s překrývajícími se klapkami.

Velkou roli při vytvoření skutečně tichého vysavače hraje i jeho hubice. Hubice Silent ZEN™ má nově drážky, díky nimž lépe přilne ke koberci a sníží hluk. Aerodynamické zpracování cesty proudění vzduchu a její hladký vnitřní povrch omezily nepříjemné zvuky. Na tvrdých podlahách tichu napomáhají vyšší kartáčky.  Více v našem článku ZDE.

Testováno

Čtěte naše články:

Reklama