Zajímají vás recepty pro letní piknik? Nechte se inspirovat!

Ve čtvrtek 21. 7. 2016 se konala další oblíbená kulinářská akce, tentokrát na letní téma – piknik. Rychlé a chutné vaření, příprava pokrmů, které vám nezaberou čas a které si můžete vychutnat doma, v práci nebo na pikniku v přírodě nás úplně nadchla! Vyzkoušely jsme celkem 8 receptů, které nás nadchly.

flora

Protože partnerem akce byla značka Flora se svými produkty, součástí receptů byly jednou z ingrediencí. Recepty jsme vybrali tak, aby byly snadné a zajímavé. Jak je hodnotily naše čtenářky? Přečtěte si stručné shrnutí:

Jana: Recepty mne nadchly, domů jsem donesla kousek mrkvového koláče a quiche, aby ochutnal i můj manžel. Od teď recepty zařazuju mezi své oblíbené. Příjemně mne překvapila Flora s máslem, je lehká a chutná dobře, hlavně v pomazánkách.

Klára: Povedené pomazánky, nejvíc mne chutnala ta s pečenými paprikami. Floru znám a používám dlouho, už jsem doma pekla mrkvový koláč.

Hana: Máme velmi často doma návštěvy a děláme si různé pochutiny, takže tipy pro piknik rozhodně využiju. U mě nejvíce bodovala pomazánka s pečeným česnekem, quiche a mrkvový koláč.

Radka: všechno bylo vynikající, nenašla bych žádný recept, který by mi nechutnal. Máme rádi slané pečení, quiche byl luxusní, ten budu dělat často, zvolím i sýrovou variantu.

Míša: recepty jsem hned doma vyzkoušela, díky zásobě Flory po testování. Všechno se povedlo, rodině nejvíce chutnal koláč a pomazánky s paprikou a s pečeným česnekem.

Zora: Moc nevařím, proto jsou pro mne snadné recepty velkou výzvou. Nerada se pouštím do složitostí a recepty, které jsme na akci vyzkoušely, mne nabudily pro víkendové pochoutky. Chválím Floru, je dobrá.

Klára N: Recepty výborné, koláče i pomazánky super. S Florou s máslem i Florou Gold se dobře pracuje, nemusí se čekat na změknutí, vyndá se z ledničky a hned se jde na věc. Chuťově dobrá, děkuji za  možnost být na akci.

Názor redakce: recepty, které nám poskytla značka Flora, byly velmi dobře zvolené, všechno se povedlo. Potěšilo nás, že všem chutnalo a děkujeme za milé pozitivní recenze. Také jsme hned o víkendu našim blízkým předvedly, co jsme se naučily. Piknik je skvělé letní téma!

Blogerka Veru Harnol, která byla také na akci vydala hned v pátek recepty pro své čtenářky – tipy na víkendový piknik. Můžete se podívat zde: www.veruharnol.cz

Blogerka Katka Osičková www.mama-life.cz Pozvánka na piknikove vaření od Žena-in mě moc potěšila. Mam rada chuťovky a letní recepty. Já osobně jsem na akci připravovala pomazánku z kozího sýru, sušených rajčat a rozmarýnu a bylo to nebe v hubě. Pak jsem ochutnala dobroty ostatních a jedla bych ještě dnes! Doma určíte vyzkouším quiche se špenátem a rychlý dezert s malinami. V jednoduchosti je krása! Dekuji za pozvání ještě jednou!

Blogerka Elly Bohyně kuchyně www.bohynekuchyne.cz :

Připravovaly jsme několik výborných pomazánek, pekly skvělé slané koláče a sladké dobroty a také jsme testovaly tuky Flora. Flora s máslem se perfektně hodí do studené kuchyně. Určitě ji doporučuji používat do pomazánek, které budete mít připravené za chvilku. Celou reportáž od Elly najdete ZDE na jejím blogu.

Podívejte se na fotky a video, jak jsme se na akci bavily:

Protože naše nadšení chceme s vámi sdílet, seznámíme vás se všemi recepty, které jsme připravily:

 

Partnerem naší akce byla značka Flora s vybranými produkty Flora s máslem a Flora Gold.

Více na www.flora.cz

Reklama