Díky našim akcím, kde reálně testujeme nové spotřebiče či jiné produkty vám pak můžeme dát vědět, jak se nám testované modely líbily a co všechno umí. Začátkem září jsme se mohli sejít v příjemném prostředí pražského kulinářského studia a měli možnost vyzkoušet zajímavé pomocníky společnosti Electrolux. Devět testerek a jeden tester s námi vyzkoušeli nový tyčový vysavač Electrolux a dvě multifunkční vestavné trouby od Electrolux a od značky AEG.

tro.jpg
Foto: Krumphanzl

Pokud si pořizujete do domácnosti nějaký spotřebič, vždy je dobré, když máte možnost si jej pořádně prohlédnout, dozvědět se více o všech jeho možnostech a následně si ho také „osahat“ a vyzkoušet. To bylo úkolem testerů, zjistit o testovaných produktech vše a následně nám napsat jednotlivé recenze.

ta.jpg
Foto: Krumphanzl

Na naší akci jsme si nejprve poslechli krátkou prezentaci od odborníka ze společnosti Electrolux a názorné ukázky, co všechno tyto tři spotřebiče umí a jak pracují. Pak následovalo reálné testování. S troubami nám také s testováním pomohl kuchař, který pro nás s použitím obou trub připravil čtyřchodové menu. Takže jsme nejen viděli trouby v „akci“, ale také jsme ochutnali upečené pokrmy, a to jak v horkovzdušném pečení, v páře, ale také maso připravené metodou „sous vide“.

ele2.jpg
Foto: Krumphanzl

Co se týká vysavače, všichni účastníci akce si mohli vzít testovaný vysavač do ruky a testovat, jak vysává, jak se s ním manipuluje, jak funguje důmyslný systém samočištění, snadnost rozebrání vysavače a způsob jeho složení. Také se mohli rozmyslet, jaký mají z vysavače dojem, jestli by si ho koupili či by vysavač doporučili ostatním.

ele8.jpg
Foto: Krumphanzl

Své zkušenosti pak všichni sepsali a následně je vložili na web www.heureka.cz a na stránky značek www.electrolux.cz a www.aeg.cz k jednotlivým testovaným spotřebičům. Jsme rádi, že naši testující své zkušenosti takto předali dál po své reálné zkušenosti. Nejen, že si jejich recenze můžete přečíst v našem článku, ale seznámí se tak s nimi i ti, co si chtějí koupit tyčový vysavač nebo parní multifunkční trouby, které prošly testem deseti testujících.

6141e396b3dadblobid0.jpg
Foto: Krumphanzl

Shrnutí celé akce

Jednotlivými recenzemi se budeme zabývat v následujícím článku, ale už nyní víme, že testování dopadlo velmi dobře. Všichni byli velmi spokojení a zajímali se o to, co jednotlivé spotřebiče všechno umí a jak se s nimi pracuje.

as.jpg
Foto: Krumphanzl

Jaké modely jsme vyzkoušeli?

Testovaná Trouba AEG - Vestavná parní trouba SteamBoost
Více najdete na stránce značky, popis a naše recenze Aeg.cz
Recenze si můžete přečíst na webu Heuréka6141e1cfea75aobrazek.png

Testovaná trouba Electrolux - Vestavná parní trouba 800 SteamBoost EOB8S39WZ
Více najdete na stránce značky, popis a naše recenze Electrolux.cz
Recenze si můžete přečíst na webu Heuréka6141e1ef4f298obrazek.png

Vysavač – Electrolux PQ92-ALGS
Více najdete na stránce značky, popis a naše recenze Electrolux.cz
Recenze si můžete přečíst na webu Heuréka
6141e239d07a2obrazek.png

Jak testované spotřebiče a naší akci hodnotili testující? Přečtěte si jejich vyjádření

6141e454520f2obrazek.pngByla jsem velmi zvědavá na trouby, protože si plánuji koupit novou troubu. Musím říct, že jak AEG, tak Electrolux trouba neměly chybu. Nevím, jestli bych využila úplně všechny funkce, ale úplně mě nadchly. Pečení v páře je pro mě neznámá a jídlo, které jsme upečené v páře ochutnaly bylo dokonalé. Zejména oceňuji podrobný výklad zástupce, který nám všechno vysvětlit. Tyčový vysavač je velmi mobilní díky tomu, že nemá šňůru. Dobře se s ním manipuluje, vysává velmi dobře. Také není náročný na údržbu, líbil se mi.

tata.jpg
Foto: Krumphanzl

6141e45ae41d8obrazek.pngTakhle vychytané trouby s mnoha funkcemi jsem neznala a musím říci, že při využití parních funkcí je jídlo překvapivě jiné než z klasického pečení. Velmi šťavnaté, vůbec není suché. Trouby mě hodně inspirovaly, protože vždy je čas ne změnu a takhle vybavená trouba by mě opravdu bavila. Z vysavače jsem měla dobrý pocit, výkonný, dobře vysál, co bylo potřeba a je využitelný i na vysávání stěn a prachu ve výšce.

6141ef0e1379dobrazek.png
Foto: Krumphanzl

6141e43cd0771obrazek.pngObě testované trouby jsou dost podobné, kromě klasických programů je super, že v nich upečete více pokrmů najednou a mají super „vymakané“ výsuvy roštů na pečení. Manipulace s horkými pekáči je tedy pohodlná. Oceňuji teplotní sondu a také ovládání přes aplikaci, to mi přijde hodně moderní a praktické, i když asi bych to moc nevyužila, přece jen peču ráda, když jsem doma a sama si všechno nastavím. Aplikaci bych využila pro kontrolu. Trouby mají parní čištění a také se dají rozebrat (vnitřní zařízení, držáky roštů..) a pak se dá trouba skvěle vyčistit.

6141ee8e25ddcblobid1.jpg
Foto: Krumphanzl

6141e44265b57obrazek.pngRozmýšlím se, že si koupím nový vysavač a tak se mi líbila inspirace tohoto testovaného vysavače od Electrolux. Je to něco jiného, když si můžete vyzkoušet spotřebič a nemusíte mít stres, že v obchodě prodavač pospíchá a nemůže se vám věnovat a vysvětlovat. Líbí se mi jak design, tak to, jak funguje,
jak se drží, prostě je fajn a asi si ho koupím. Trouby byly také velmi dobré, kupodivu bylo ovládání dost jednoduché a funkce určitě nadchnou náročnější kuchaře a kuchařky.

tra.jpg
Foto: Krumphanzl

6141e4698fa4bobrazek.pngObě trouby byly super, není možné říci, která je lepší, jsou dobré obě. Moc ráda jsem je testovala, přece jen jsou to novinky, se kterými se jen tam nesetkám, a ještě s detailním vysvětlením, jak fungují. Pro mě to byl zážitek, spolu s ochutnávkou jídel, které kuchař vytvořil a pekl v testovaných troubách. Všechno maso bylo tak křehké a rozpadající se.. je vidět, že se vyplatí připlatit si a koupit troubu, která umí hodně věcí. Za mě bylo velkým překvapením pečení v páře, jak funguje a rovnoměrně peče a také sous vide.

sa.jpg
Foto: Krumphanzl

6141e470c83b8obrazek.pngAkce se mi líbila, vždy je dobré vidět na vlastní oči, jak produkt funguje. Zejména u trouby se to nedá vidět, v obchodě nic neupečete a nikdo se vám nepověnuje a nevysvětlí, co všechno trouba umí, a i když ano, někdy mám problém si to úplně představit. Tady jsme měli vše nachystané a výklad byl skvělý. Vysavač mohu doporučit, stejně jako trouby, mám z testování velmi dobrý pocit. Při nízkém režimu vysavač vydrží vysávat 55 minut, pokud dáte vyšší režim, je to o trochu méně. Záleží na tom, jakým způsobem vysáváte.

ele1.jpg
Foto: Krumphanzl

V příštích článcích se můžete těšit na jednotlivé recenze, budeme se věnovat každému modelu zvlášť.

6141e1a27b951dopo.jpg

Reklama