Léto je v plném proudu a prázdninový čas je volna a zábavy. Snad každé dítě miluje řádění ve vodě, na skluzavkách a tobogánech, plavbu v „divoké“ řece a skákání ve vlnách... to všechno a spoustu další zábavy nabízí oblíbený Aquapalace Praha v Čestlicích. Navíc pro své návštěvníky připravili skvělou soutěž s oblíbenými „selfie“ snímky, ve které jsou pro výherce připraveny krásné ceny, včetně pobytu na pohádkovém ostrově Bali.

My jsme se domluvily s několika maminkami, čtenářkami a navštívily jsme s jejich dětmi Aquapalace Praha s tím, že prozkoumáme, o čem tato soutěž je a kde se můžou soutěžící vyfotit. Hned jsme se do soutěže jednotlivě také zapojily a vznikly z toho veselé snímky. V celém areálu se nachází 5 míst, inspirovaných světovými destinacemi, kde si můžete udělat své selfie. Je jedno, které místo si vyberete, můžete si udělat snímek jen u jednoho z míst nebo u všech. Pokud máte sebou děti, kterým je méně jak 13 let, je nutné, aby tyto děti fotily rodiče, účast v soutěži je povolená až od 13 let. To ale přece nevadí, prostě jim se selfíčkem pomůžete. Jako naše maminky menších dětí, které se s námi do Aquapalace Praha vydaly.

Postupně jsme se vyfotili u soch z Velikonočního ostrova, u velblouda a pyramidy, u tučňáků, v houpací havajské síti a před pařížskou Eifelovkou.

Podívejte se na naše fotky, jak jsme se u toho bavili. Po focení začala zábava a děti se vrhly do vody, skluzavky si užívaly až do zavírací doby. Byla to skvělá akce, určitě se do soutěže zapojte, pokud se chystáte do Aquapalace Praha. Pokud ne, náš tip může být inspirací pro zábavný výlet. A když sem pojedete, nezapomeňte se vyfotit a zapojit se do soutěže. Co když pobyt na Bali čeká zrovna na vás? Soutěž trvá do konce srpna!

O této soutěži jsme vám informovali již v následujícím článku – Zapojte se do Velké letní selfie mánie v Aquapalace Praha - najdete v něm seznam výher, popis soutěže, jak se do ní zapojit a co dál s vyfocenými selfie...

Chcete vyhrát? Zajeďte si s dětmi do Aquapalace Praha Čestlice a vyfoťte se – je to snadné!

Více informací najdete na www.posliselfie.cz a na www.aquapalace.cz

Reklama