Nedávno proběhla v holešovické Chefparade další oblíbená akce s našimi čtenářkami! Vařilo se, peklo a následně umývalo nádobí. Ale vše dopadlo na jedničku.

První článek jste si mohly přečíst zde: Akce pro čtenářky: vařící akce se vydařila, přinášíme první ochutnávku

Celou akci vedla naše redaktorka Vaření, zkušená kuchařka a mistryně kulinářství Elly Kolaříková, foodblogerka bohynekuchyne.cz, kterou všechny znáte. Sešly jsme se v hojném počtu, a čtyři hodiny jsme vařily a pekly připravené recepty.

Somat

Není nutné zdůrazňovat, že v počtu dvaceti lidí, kdy připravujete sposuty jídla, které se hned sní, je třeba neustále umývat nádobí a postarat se, aby byly po ruce stále čisté talíře a příbory. Proto jsme měly na akci také partnery ve formě pomocníků pro mytí nádobí, což skvěle zastaly značky Pur a Somat.

Při čilé kráci v kuchyňském studiu se u dřezu neustále střídaly účastnice akce a pomáhaly odmývat hory vršícího se nádobí. Mastné pánve, talíře, na kterých jsme podávali maso s přílohou, asojské nudle nebo vaječno-bramborovou tortilu. Také jsme připravovaly těsto a krém na zdobení, takže práce u dřezu musela pěkně „odsýpat“.

Somat

Většinu mytí nádobí jsme zvládly ručně, vyzkoušely jsme dva druhy přípravků Pur s kokosovou a levandulovou vůní. Práci myčce a tabletám Somat jsme nechaly na závěr, když už nebylo nutné spěchat na použití čistých kousků. S mytím nám tedy pomohly tyto přípravky: Somat GOLD Micro Active a přípravek pro mytí nádobí v ruce nový Pur GOLD Care s kokosovým mlékem, Pur Power Lavender.

Jak se nám s nim i pracovalo? Nádobí zářilo čistotou, oba přípravky Pur krásně voněly a nádobí z myčky bylo vyčištěno na jedničku.

Podívejte se na naše fotky a krátké video!

Čtěte naše články:

Reklama