V rámci akce se čtenářkami, kdy jsme v kuchyňském studiu Chevparade připravovaly vánoční menu, jsme měly možnost testovat dvě novinky letošního podzimu od značky Cif –  Cif Power & Shine Na Vodní kámen, který si poradí nejen s vodním kamenem, ale i dalšími odolnými nečistotami, a Cif Power & Shine Odmašťovač.

Ten se skvěle hodí na odstranění mastnoty z trouby, sporáku, digestoře, hrnců i kuchyňské linky. Čisticí sprej stačí pouze nastříkat na znečištěný povrch, setřít vlhkým hadříkem a mastnota je ihned pryč! V případě zaschlé špíny se doporučuje nechat přípravek chvíli působit. 

cif

Na akci jsme vyzkoušely Cif pro úklid kuchyně, protože jsme při vaření znečistily pracovní desku a sporák. Všechny čtenářky se seznámily s těmito novinkami a dostaly je k testování domů. Určitě je využily pro úklid domácnosti v rámci předvánočního úklidu nebo pro běžný úklid, který na nás čeká každý den a týden – mastnota, která ulpívá v kuchyni nebo skvrny na baterii, vodní kámen, který se neustále usazuje.

Podívejte se na naše video a fotografie na naše testování a seznámení s novinkami Cif Power & Shine

Jak na tyto novinky reagovaly čtenářky přímo na akci, popřípadě co nám napsaly do redakčního emailu?

  • Oba Cify jsou skvělé, vyzkoušeno jak v kuchyni, tak v koupelně.
  • Cif Odmašťovač jsem použila na sporák a digestoř, velká pochvala, mastnota šla dobře dolů.
  • Cif Vodní kámen pěkně vyčistil koupelnu – použila jsem ho na dlaždice a baterie, Odmašťovač je výborný v kuchyni, použila jsem na sporák, napečený plech, horní desku skříněk, digestoř, takže jsme testovali opravdu důkladně. Jsem spokojená.
  • Díky za dárek, Cify jsou oba velmi dobré – prostě klasika, Cif čistí jak nejlépe umí, potvrzuje dobrou zkušenost.
  • Uklizeno, vydrhnuto: Vodní kámen i mastnota jsou pryč.
  • Uklízím několikrát týdně koupelnu, takže se mi Cif opravdu hodil. Jsem spokojená, čistí dobře.
  • Musím pochválit hlavně Cif Odmašťovač, stále něco dělám v kuchyni takže ho mám furt po ruce a DOBRÝ...

razítko

Novinky Cif jsme již testovaly v redakci a do testování se zapojilo 20 čtenářek a blogerky. Jejich hodnocení si můžete přečíst zde:

Cif

Naše články spojené s výsledky testování novinek Cif

Reklama