Ve středu 9. 3. proběhla v Tančící kuchyni další oblíbená akce s našimi čtenářkami, tentokrát jsme testovaly skvělý vysavač Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care. Všechny účastnice měly možnost vyzkoušet si vysavač Rowenta a zjistit, že i vysávání nemusí být tak otravnou činností, pokud máte skvělého a kvalitního pomocník.

row15

Vzhledem k tomu, že nás všechny za pár dní čeká velký jarní úklid, tak bylo dobré vyzkoušet si, že i vysávání můžete zvládnout snadno a rychle. Všechny naše čtenářky se do testování vysavače Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care pustily s vervou a jejich následné recenze pak byly víc než pozitivní.

Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care

Podívejte se na fotky, jak jsme si celou akci užily a brzy se těšte na video.

Zora Dodková

Vysavač je praktický, lehký, vhodný na všechny druhy podlah i koberců. Cenově dostupný. Líbí se mi jeho příslušenství včetně malého kartáčku na trubici. Snadno ovladatelný do všech směrů díky kolečkům, která jsou pohyblivá na všechny strany. Design odpovídá době. Díky možnosti vyzkoušet si na předváděcí akci byla možnost zjistit kvality. Energeticky úsporný. Líbí se mi. S akcí jsem byla velmi spokojena.

Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care

 • Adéla Veselá

Na Rowenta vysavači se mi velmi líbí design. Při vysávání se muselo trochu přitlačit, ale jinak to na mě celkový dojem budí fantastický.

 • Martina Bártová

Krásný moderní vysavač. Mám dvě kočky, pro ně je ideální nižší hlučnost. Bezsáčkový hlučný vysavač nesnáší. Velmi lehce se ovládá. Jen skutečně málokdy využiji všechno příslušenství. Někdy ani nevím, k čemu slouží. Co nejjednodušší vysavač je nejlepší!

Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care

 • Albína Mrázová

Vysavač je kvalitní, jen mě opravdu překvapil výkon, takže se mi s ním nejdřív nevysávalo úplně snadno. Nicméně, líbí se mi, jak je tichý a že po něm nic nezbyde. Zároveň se mi líbí, že je na sáčky.

 • Marie Medková

Sáčkový vysavač – líbí se mi, že hepa filtr není potřeba měnit, otočná kolečka, vhodnost pro alergiky, dlouhá šňůra, otočná rukojeť, šířka hubice.

Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care

 • Kateřina Chlupáčková

Tento vysavač mi přijde jako velmi pohodlný a zároveň spolehlivý spotřebič do jakékoli domácnosti. Líbí se mi unikátní hubice tohoto vysavače i jeho rukojeť. Příslušenství, spotřeba i velikost je super.

 • Petra Chlupáčková

Pro mě je velmi vyhovující, že se dá velmi snadno zajet i pod skříně. Tah vysavače je super, skoro nadzvedá koberce, tudíž i velmi jemné chloupky mých psů nemají šanci. Co je největší plus a vychytávka je vysunovací kartáček na hubici vysavače, no a samozřejmě výkon a označení AAAA. Další plus je příjemné uchopení a nastavitelná velikost trubky, 11m dlouhý kabel je další věc, která mě nadchnula. A v neposlední řadě otočná pogumovaná kolečka.

 • Daniela Dvořáková

Vysavač je malý a skladný, což se mi do malého bytu hodí. Moc se mi líbí nástavec, který je přímo na hadici vysavače. Jen by mohl mít větší možnost snížení tahu na malé koberce, kterých mám doma plno.

 • Miloslava Machová

Lehký, výkonný i cenově přijatelný. Vzhledově pěkný.

Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care

 • Lucie Křížová

Výkonný, lehký, mnoho užitečného příslušenství, designově pěkný i cenově přijatelný.

 • Stanislava Wimmerová

Sáčkový vysavač mě zaujal opravdu tichým provozem, líbil se mi malý kartáček na trubici, který je opravdu šikovný. Moc se mi líbila kolečka u tohoto vysavače, která umožňují snadnou manipulaci.

 • Julie Hájková

Na vysavači je skutečně znát, že má velký sací výkon. Líbí se mi možnost ovládat jej nohou, takže se k němu není potřeba sklánět. Velmi oceňuji také otáčivost rukojeti. Překvapilo mě, jak je sáčkový vysavač tichý. Velké plus má vysavač také za možnost prodloužení rukojeti. Skvělý nápad je umístění malého kartáčku na nábytek přímo na rukojeti. Oceňuji i kolečka, která umožňují pohyb do všech směrů.

 • Klára Wimmerová

Vysavač je úžasně tichý, jakoby se vysávalo ve vedlejší místnosti. Překvapila mě síla přisátí i výkon. Vysavač má hezký design a hlavně je malý a skladný. Líbí se mi plochá hadice, se kterou se dá dostat pohodlně pod nábytek. Nadchla mě hubice se štětinkami, která je integrovaná v držadle hadice a dá se kdykoli vysunout a použít. Skvělý nápad od Rowenty!

 • Vendula Kubalíková

U vysavače mě příjemně překvapila hlučnost. Tedy vlastně bezhlučnost. Otočná kolečka do všech stran vidím také rozhodně jako velké plus!

row

Seznamte se s vysavači Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care

Naším tipem jsou tři modely nových vysavačů Rowenta.

 • Rowenta Silence Force Compact AAAA RO6331EA v ceně 5.999 Kč
 • Rowenta Silence Force Compact AAAA RO6355EA v ceně 6.299 Kč
 • Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care RO6383EA v ceně 6.599 Kč

Oba sáčkové vysavače se mohou pochlubit vysokou účinností vysávání na všech druzích povrchů s nejlepším hodnocením 4x „A“, a to za velice tichého provozu.

Rowenta logo

Co umí zářivě červený vysavač Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care?

Jak název napovídá, určitě jej ocení také majitelé domácích mazlíčků.

Vysavač se pyšní čtyřmi oceněními v nejlepší kategorii “A” v energetické účinnosti, v účinném vysávání na kobercích, na tvrdých podlahách a za účinnost filtrace.  Jedná se o sáčkový vysavač, obsah sáčku je 3,5 l. Tento sáček je novinkou s označením  High Filtration Hygiene+ se samouzavírací klapkou – žádné smítko neunikne (filtrace zachytí 99,99% částic o velikosti 0,3mm). Takže do něho vložte důvěru, vaše podlaha nebo jiný prostor, který vysáváte, bude beze smítka a nečistoty. Když je sáček plný, indikátor výměny vám ohlásí, že je sáček potřeba vyměnit.

Extrémně tichý: Nemáte ráda, když je spotřebič v domácnosti hlučný? Tento vysavač je ultra tichý, se svými 68 dB patří mezi nejtišší vysavače na trhu.

Příslušenství, které oceníte:

Červený výkonný vysavač Rowenta Silence Force Compact AAAA Animal Care nabízí také skvělé využití bohatého příslušenství.  Jistě oceníte při úklidu teleskopickou kovovou sací trubici, unikátní univerzální hubici Deep Clean Head pro účinnost čištění A na tvrdém povrchu i na kobercích, hubici na parkety, štěrbinovou hubici do nepřístupných a úzkých míst, mini turbo kartáč a integrovaný kartáček Easy Brush pro úklid nábytku na rukojeti – vždy po ruce.

Černý Rowenta Silence Force Compact AAAA RO6355EAmá stejné výkonnostní kvality, rozdíl je v příslušenství, které neobsahuje mini turbo kartáč, jen parketovou hubici.

Rowenta

t

Reklama