Na podzim se v rámci naší akce spojené s úklidem a provoněnou domácností mohly čtenářky a naše spřátelené blogerky seznámit s novinkou Perwoll Care & Repair od společnosti Henkel, který dokáže redukovat vzniklé žmolky a třepení vláken až o 80 %*. Jeho pravidelným používáním navíc předcházíte opotřebení oblečení i vzniku nových žmolků.  Čtenářky dostaly tyto novinky domů pro testování.

PerwollProtože jsme tyto novinky dostaly pro testování s předstihem, nyní vám můžeme ukázat, jak se nám tato akce pro tuto značku povedla. Testovaly jsme nejen novinku Perwoll Care & Repair, ale také velmi oblíbený modrý Silan Fresh Sky. Na naší akci jsme si mohly produkty prohlédnout, přivonět si k nim a seznámit se s tím, jak je používat, aby jejich účinek pro prádlo byl nejefektivnější. Pro řešení žmolků je důležité vědět, že se prádlo v Perwoll Care & Repair musí prát opakovaně, efekt není vidět hned po prvním praní.

Jak dnes již můžeme říci, naše čtenářky a redaktorky zjistily, novinka Perwoll Care & Repair je opravdu skvělá. Dle našeho testování - nejen, že oživí materiál a barvy oblečení, ale také mizí nechtěné žmolky. To vidíme velmi pozitivně.

Podívejte na fotografie a video, na naše seznámení na akci s novinkou Perwoll Care & Repair a s oblíbeným Silanem Fresh Sky. Testování Novinky Perwoll probíhalo v listopadu a prosinci a my jsme nyní rádi, že vás můžeme seznámit s dobrými výsledky. 

Těšte se na další recenze od našich spřátelených blogerek Katky z http://mama-live.cz/ , Veroniky z  http://veruharnol.cz/ a Jany z http://www.janesmoments.com/.

Více na: http://gold.perwoll.cz/cs

Perwoll

Naše články:

Reklama